Sayfa 1 / 3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    anilgoldrock Misafir

Varsayılan Görev Yöneticisi,yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı..

Görev yöneticisi açılmıyor ve pc sık sık donuyor.Ayrıca donduktan sonra ekran gelmiyor ..ekranın ışığı yanıp sönüyor uzun bi süre sonra reset atıyorum düzelmiyor.Monitörden gelen girişi kasada farklı bi yere takıyorum yine gelmiyo sonra tekrar reset attığımda geliyor.Yardım edermisiniz.Ben tam olarak ekranın nasıl geri geldiğini anlayamadığım için biraz karışık yazdım sanırım..Yardım edermisiniz..

kasanızda onboard ekran kartı var zannedersem ona takıyorsun tüm sistem bileşenlerini yazarsan aslında daha iyi olur ama sorudaki cevap basit sisteminizde zararlı bir yazılım var ilgili başlıklar şunlar !

1.http://www.pcnet.com.tr/forum/1192468-post1.html

2.http://www.pcnet.com.tr/forum/intern...sidar2000.html

anilgoldrock Misafir

AmbaSSadoR bu öneriler işime yaramadı pc ye hiçbir antivirüs programı vs. kuramıyorum.Mesela avast kurmaya çalıştım kurulum tam açılırken kapanıyor.Lütfen yardım edermsiniz?

dostum ağ desteği ile güvenli modda sistemin başlat ve combofix indir onunla tarat inan sorunlarını biraz olsun halledecektir sonuca göre tekrar çözüm yazarız artık C=

sistem geri yükleme yapmaya çalışma zaten yok diyecek setupların hiç birini kurdurmaz sadece rarlı ve zipli dosyalara giremiyor o tür yazılımlar ama bu seferde sistemi aşırı yavaşlatır onu çalıştırmamak için !

anilgoldrock Misafir

dediklerini yaptım ama bi değişiklik yok başka önerin var mı?Bu arada ilgilendiğin için teşşekkür edrim

bak şimdi altta linki paylaştığım isoyu cdye yazdır bununla sistemi başlat (biosta dvd rom 1.öncelik olsun first bootdevice) güncellesin kendini sonrada şüphelendiğin flash bellek,taşınabilir hdd var ise onlarda tak sisteme Tam tarama yaptır uzun sürer ama ne var ne yok temizler bundan ne uçan oldu ne kaçan diyebilirim !

http://download.geo.drweb.com/pub/dr...livecd-600.iso

anilgoldrock Misafir

verdiğiniz link indirmiyor. indirmeye başladıktan bir süre sonra kesildi diyor.indirme duruyor

anilgoldrock Misafir

dabbe1 imzanızı göremedim?

anilgoldrock Misafir

Çalıştır a gir gpedit.msc yaz yönetim şablonlarına gir sırasıyla sistem-ctrl alt del seçeneklerine gir
    Görev yöneticisini devre dışı bırakmayı devre dışı bırak eğer pc de kararlı bi virüs varsa naparsan yap tekrar tekrar bunu yapmak zorundasın..

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 45
    Son Mesaj: 15.09.2016, 23:39
  2. Yanıt: 10
    Son Mesaj: 28.06.2013, 00:34
  3. Yanıt: 12
    Son Mesaj: 25.03.2013, 23:17
  4. görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı
    akheron tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 04.07.2010, 20:06
  5. Yanıt: 1