6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar
  1. Question HTML Siteme Admin Paneli

Merhaba arkadaşlar

HTML ile bir site yaptım. Fakat sitenin içeriğini kolayca değiştirebilmek için bir admin panel oluşturmak istiyorum.
    Konuyu internette aradım fakat çok da kolay yöntemler yok. Mesela htaccess diye bir dosya ya da yerden bahsedilmiş ama oraya nasıl ulaşacağım.
    Sistemim Windows.

Var mı kolay ve hızlı bir yolu?

Şimdiden teşekkürler,

yapamazsın php gibi dillerde yaparsın ancak ama html de sadece ftpde atmakan başka bişey yapamazsın

Bilgileri html ile post edemezsin, web in mantığına ters. .asp , .php , aspx .jsp vs.. bunlardan birini seçip siteni ona göre oluşturacaksın. html ile yönetim paneli olmaz. ama dersen ki ben html ile sayfaları hızlı değiştirmek istiyorum, o zaman Notepad ++ programını kullanabilirsin. Ben sana Joomla yı tavsiye ederim, html kodları ile bile harika bir iş ortaya çıkarabilirsin.
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

Arkadaşlar zaten html ile mümkün olmadığını söylemiş. Eğer işin acele ise hazır script (wordpress, joomla) kullan derim. Ama yok işim acele değil bol zamanım var diyorsan. Html zaten biliyormuşsun. Css i de bilmiyorsan öğren ondan sonra phpye geç ve öğren derim. Php ile yönetim paneli yapabilir ve rahatlıkla site de değişiklik yapabilirsin.

HTML sitelere Admin Paneli eklemek mümkün değil. Çünkü HTML siteleri Veritabanı kullanmaz.
    Selam vermek sünnet almak farzdır...

6. Varsayılan

Html ile admin paneli yapmak artık mümkün.Adamlar yapmış ben kullanıyorum yalnızca html biliyorum ve bu bilgimle gayet kolay ve güzel bir kullanımı var.İlgilenenler http://weeb.com.tr/weeb-admin.aspx adresinden araştırabilir.

Benzer Başlıklar

1. php de admin paneli sorunu
    shrlrl tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 22.07.2015, 11:54
  2. joomlada admin paneli hatası
    edaaa tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 27.12.2011, 15:41
  3. Hazır asp.net admin paneli
    gitarist_berke tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 1