6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Question (Dosya adı, dizin adı veya birim etiketi sözdizimi hatalı.) hatası

Torrent den oyun indirdim setupına tıkladığımda bu hata çıkıyor setupı nasıl açabilirim

-Eksik inmiş herhalde yeniden yüklemek gerekıyor
    -Bilgisayar oyunlarıyla hayat arasındaki tek fark hayatı save edememektir.
    -Virus geliyorum demez.
    -tuşa basmakla klavye eskimez.
    -Acele programa bug karışır.

arkadaşlar cvp biraz geç gibi fakat bu soorunu araştıran arkadaşlarımıza yardım amaçlı yazıyorum bende bugün bir oyun yüklerken o hatayı aldım ve bir forumda çözümünü buldum klasörün adında windowsun tanımadığı harfler olabilir örneğin: £#$½{ gibi harfler klasörden bu harfleri silin ve kurulumu öyle başlatın yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Alıntı Orijinalini Gönderen: mursel41 Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar cvp biraz geç gibi fakat bu soorunu araştıran arkadaşlarımıza yardım amaçlı yazıyorum bende bugün bir oyun yüklerken o hatayı aldım ve bir forumda çözümünü buldum klasörün adında windowsun tanımadığı harfler olabilir örneğin: £#$½{ gibi harfler klasörden bu harfleri silin ve kurulumu öyle başlatın yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    Kardeşim ilaç gibi geldi bana..
    Çok sağol...

5. Varsayılan sagol

Alıntı Orijinalini Gönderen: mursel41 Mesajı Görüntüle
    -arkadaşlar cvp biraz geç gibi fakat bu soorunu araştıran arkadaşlarımıza yardım amaçlı yazıyorum bende bugün bir oyun yüklerken o hatayı aldım ve bir forumda çözümünü buldum klasörün adında windowsun tanımadığı harfler olabilir örneğin: £#$½{ gibi harfler klasörden bu harfleri silin ve kurulumu öyle başlatın yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    Sağol kardeş programın adı rusca biseyler yazıyodu adını asdsdas yaptım açıldı allah razı olsun
    En son 66batuhanbjk tarafından düzenlenmiştir: 01.06.2017 13:38 Sebep: yanlış yazdım

6. Cool Alçak [R.G. Механики]

Alıntı Orijinalini Gönderen: ouzcn Mesajı Görüntüle
    Torrent den oyun indirdim setupına tıkladığımda bu hata çıkıyor setupı nasıl açabilirim
    kardeşim şimdi torrentten indirdiğin oyunda eğer bu hatayı alıyorsan muhtemelen oyunun crackini [R.G. Механики] grubu yapmıştır. Şimdi çözüm için klasörün ismini random bir şeyler yap, sorun çözülecektir.

Benzer Başlıklar

1. Dosya veya dizin bozuk hatası
    serhatcik tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.02.2012, 18:43
  2. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 24.01.2012, 03:17
  3. Yanıt: 4
    Son Mesaj: 29.03.2011, 21:10
  4. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.04.2010, 20:35
  5. Dizin veya dosya oluşturulamaz hatası...
    3mr3 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.10.2009, 13:09

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •