5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan hafıza kartını bilgisayar tanımıyo ?

bilgisayar da hafıza kartını biçimlendirıyorum içinde fotolarımın oldugunu fark ettım o sıra iptal ettım ondn sonra ne telefon nede bilgisayar hafıza kartını görmüyo nasıl düzelte bilirim ? yardımlar için teşekkr

Kardes nasıl doktor senı tedavı ederken sen yarım bırakırsan sonu otekı dunya oluyosa bundada ole allah rahmet eylesın yanmıs olabılır sen yınede baska pclede dene .sonucu buraya yaz.

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    Dünya/Kuzey yarım küre

biçimlemeye başladığı anda iptal edilemez.
    ama biçimlemeyi tamamlayıp, hafıza kartına hiç dosya yüklemeden hemen bir veri kurtarma programı indirip tarama yaparsan verilerini kurtarabilirsin.
    ama dediğim gibi biçimlemeden sonra karta dosya atma, yoksa bu atacağın dosyalar öncekilerin olduğu bölgelere yazılsa önceki dosyalar kurtarılamayabilirler.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ramazannn Mesajı Görüntüle
    biçimlemeye başladığı anda iptal edilemez.
    ama biçimlemeyi tamamlayıp, hafıza kartına hiç dosya yüklemeden hemen bir veri kurtarma programı indirip tarama yaparsan verilerini kurtarabilirsin.
    ama dediğim gibi biçimlemeden sonra karta dosya atma, yoksa bu atacağın dosyalar öncekilerin olduğu bölgelere yazılsa önceki dosyalar kurtarılamayabilirler.
    bilgisayar da hafıza kartını biçimlendirıyorum içinde fotolarımın oldugunu fark ettım o sıra iptal ettım ondn sonra ne telefon nede bilgisayar hafıza kartını görmüyo nasıl düzelte bilirim ? yardımlar için teşekkr

Alıntı Orijinalini Gönderen: HURGENERAL Mesajı Görüntüle
    herhangi bi windows önyüklşeme cd si ile pc yi başlatıp diski öçyle biçimlendirmeye çalışın. becerebilirseniz sonrasında veri kurtarma deneyin.
    ama sakın yavaş biçimlendirme yapmayın. diskterki veriler hiç okunamayacaktır.

Benzer Başlıklar

1. bilgisayar telefonun hafıza kartını okumuyor.
    nazmi5 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.12.2012, 23:52
  2. Win7 Ultimate yükledim ekran kartını tanımıyo...
    CmKndr tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 13.01.2011, 12:58
  3. pc hafıza kartını okumuyo!!!
    emre17 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 12.02.2009, 18:29
  4. Bilgisayar tanımıyo !
    burakkaralar tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 24.12.2008, 19:06
  5. bilgisayar hafıza kartını okuyamıyor??
    moumapre tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 21.12.2008, 02:19

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •