7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Bilgisayarında sorunu olanlar buraya, Ustalar siz de gelin sorunları çözelim. KÖTÜ-

beyler böle bir şeyi düşünen arkdaş tabi sorunları tek bi çatı toplıyalım die herkes de ilgisini oraya çeksin birlik olup sorunlar daha çabık yanıtlansın die düşünmüş olabilir AMA ----bence böle kötü oldu bi hata war pc de burda yazılsa bile nerden bulacaz tek tek açılsaydı konular daha iyi olurdu diyorum konuları tek tek hücre halinde ayıklamayı diliyorum

arkadaşlar asus i7 marka bilgisayar aldım 2.el ama driver güncellerken hata veriyor.physX dosyası başrısız diyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin .

physx ekran kartında bir kenar yumuşatma tekniğidir ayrıca hangi driveri beraz açıklayıcı olun yaw

Alıntı Orijinalini Gönderen: emirpcpro Mesajı Görüntüle
    physx ekran kartında bir kenar yumuşatma tekniğidir ayrıca hangi driveri beraz açıklayıcı olun yaw
    kardeş ses kartının driverını yüklerken physX hatası verecek değil ya !

tam ekran video izlerken yaklaşık yarım saniye kasadan ses geliyo takılma sesi ses kesilince videoda devam ediyor sebebi ne olabilir arkadaşlar?

Exclamation kasa ekran bağlantı sorınu

Arkadaslar bir suredir psu fanım calışmıyordu ama yine de azar azar kullanıp soğutuyodum.Dün akşam birden kapandı bilgisayar,bu sabah bidaha denedim kasa çalışıyor ama monitör mause ve klavyeye elektrik gitmiyor açılırken bios tan ses te gelmedi yanık kokusu da yok ekranı ekran kartı yerine anakartın vga girişinede taktım ama sonuç alamadım sizce neden elektrik gitmiyor olabilir

Alıntı Orijinalini Gönderen: Juxtapo Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar bir suredir psu fanım calışmıyordu ama yine de azar azar kullanıp soğutuyodum.Dün akşam birden kapandı bilgisayar,bu sabah bidaha denedim kasa çalışıyor ama monitör mause ve klavyeye elektrik gitmiyor açılırken bios tan ses te gelmedi yanık kokusu da yok ekranı ekran kartı yerine anakartın vga girişinede taktım ama sonuç alamadım sizce neden elektrik gitmiyor olabilir
    psuyu sök içine bak cevap büyük ihtimalle içindedir ya kablolarda kopukluk var yada içindeki bakırlar siyahlaşmışsa büyük ihtimallle zayıf elektrik veriyordur .

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 5115
    Son Mesaj: 13.12.2015, 10:49
  2. Internet ve ağ sorunları yaşayan. Eksikleri olan. Soruları olan ve ustalar buraya
    wise tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 40
    Son Mesaj: 22.12.2014, 19:35
  3. Arkadaşlar sorunu olanlar buraya gelin hep birlikte çözelim
    ultraleggera tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 10.08.2014, 14:15
  4. Tüm sorunları çözelim.
    mehmethanakca5 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.06.2011, 11:58
  5. warcraft 3 bilgisayarında yüklü olanlar