Sayfa 1 / 2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Oyunları Windows Mode(Pencere modunda) açma yardım !

Arkadaşlar oyunları pencere modunda açmaya ihtiyacım var.
    Örnek verirsek : Gta SA 'da bunu başardım şu linkte verilen dll 'yi gta klasörüne koydum ve direk Windows Modunda oyuna giriyordu.
    http://www.youtube.com/watch?v=6Pprq51IaOk
    ---
    Ama diğer oyunlarda işe yaramıyor bunun için ne yapabilirim bilen birisi varsa anlıyacağım dilden anlatır mı? teşekkürler.
    Windows 7 kullanıyorum 32 bit.
    En son dombira tarafından düzenlenmiştir: 02.07.2012 22:54

Kardeş o konuda bir fikrim yok.Ama ss almak için pencere modunda açmak istiyorsan daha farklı bir yöntem var.Oyuna sağ tıkla özellikler de yukarıda uyumluluk var oraya gir seçeneklerden masaüstü oluşturmayı devre dışı bırak seçeneğine tik at ve uygula de.Böylece ss alabilirsin.
    Who am I ? I am a Champion !

3. Varsayılan

şunları ayrı ayrı deneyebilirsin

alt enter
    ctrl enter
    - windows key

Alt+Enter
    F11
    bunlar tam ekran moduna geçirir
    PC Specs ; Sapphire HD7970 3gig , Asus Sabertooth z77 , i7 2600 3.4ghz , 4x2 HyperX , 750w Güç Kaynağı ve Poseidon 310 Siyah. Crysis 3 : Very High , 4x SMAA 40fps

Özellikler > Kısayol > Çalıştır > Normal Pencere > Tamam
    ! PcNet ! FORUM !

Malesef hiç biri olmadı.

7. Varsayılan

demekki kısayolları oyun disable ediyor. şöyle yapalım.

1- oyunu tıklayıp açtığın kısayola sağ tıkla ve özellikleri seç
    2- orada oyunun asıl executable dosyasının yolunu gösteren bir link var. onun sonuna boşluk bırakmadan şunu ekleyelim:

-window

tamam deyip çıkabilirsin. artık windowed modda açılacak. eski haline getirmek için aynı yeri açıp -window ifadesini silebilirsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: merhabadunya Mesajı Görüntüle
    demekki kısayolları oyun disable ediyor. şöyle yapalım.

1- oyunu tıklayıp açtığın kısayola sağ tıkla ve özellikleri seç
    2- orada oyunun asıl executable dosyasının yolunu gösteren bir link var. onun sonuna boşluk bırakmadan şunu ekleyelim:

-window

tamam deyip çıkabilirsin. artık windowed modda açılacak. eski haline getirmek için aynı yeri açıp -window ifadesini silebilirsin.
    Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın.Ben dosya uzantısının sonuna ekliyorum yanlıs yapıyorum anlamadım heralde olmuyor.

Varsayılan Gta window mod açma

Öncelikle merhaba.Şimdi gösterdiğim şekilde yaparsan pencere modunda gta 4 oynayabilirsin.Program Files / Rockstar Games / Grand Theft Auto IV bu kısıma giderek bir metin belgesi açıyoruz
    adını commandline yapıyoruz içine ise -windowed mode yazıp kaydediyoruz oyunun simgesinden oyuna giriyoruz.Yardım edebildiysem ne mutlu bana.
    Ayrıca oyuna sağ tıkla özellikler de ve ordan kısayol seçeneğine gel orda çalıştır:tam ekran yazması gerekiyo.Tam ekran yerine normal pencere seçeneğini seç.Ama oyunun önce normal pencerede açılıp sonra otmatik tam ekran oluyorsa 1. anlattığımçözümü uygula.Çünkü öyle oluyorsa zaten normal pencere seçilidir.
    En son keremlas tarafından düzenlenmiştir: 26.01.2015 20:52

Ben bir oyun oynuyorum ama tam ekran ve ben onu pencere ekran olarak açmak istiyorum.Yalnız üstteki yorumları okudum benim oynadığım oyunda oyun daha sonra tam ekrana geçiyor.Yani oyunda bir yere girince bekliyorsunuz ve tam ekrana geçiyor.Lütfen yardım edin.Oyunun adı lol bilirsiniz daha ayrıntılı olur belki.Ha bir de bilgisayarım 'Windows 8'' ona göre bakarsınız.
    En son Prusa tarafından düzenlenmiştir: 27.01.2015 00:15

Benzer Başlıklar

1. Windows 7 de dos oyunları açma yardım
    gokaydan1 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 10.09.2012, 14:35
  2. driverlerim windows 7 modunda değil
    selimpelek tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 23.12.2011, 09:59
  3. Windows 7 - Oyunu pencere modunda açma [Yardım.!]
    ergun13 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.06.2011, 04:57
  4. oyunları pencere mod da açmak LÜTFEN YARDIM !!
    northstar79 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 16.03.2011, 20:11
  5. Oyunları pencere olarak nasıl oynuyorduk?
    ucahmetuc tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 21.06.2005, 11:53

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •