3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Question Fotoğraf sitelerinde istediğim gibi gezinemiyorum

Durumu şöyle izah edeyim. Mesela yüksek çözünürlükte ilginç fotoğraflar yayınlayan bir site düşünün bu konsept üzerine kurulmuş. Sitede sayfayı aşağıya kaydırdıkça fotoğraflar görüntüleniyor eski fotoğraflarda aşağıya indikçe aynı sayfa içerisinde açılmış oluyor yani. Farklı bir sayfada açılmıyor. Bu şekilde çalışan takip ettiğim birkaç site var. Ancak daha önce yayınlanmış fotoğrafları göremiyorum nedeni ise fotoğrafları görmek için sayfa çubuğun aşağıya indirdikçe sistem kullanımı artıyor yani ram kullanımı. 4 5 fotoğrafta bir 1 2 mb falan artıyor. En son ram in kapasitesini aşınca siyah bir ekran geliyor mavi silik yazılar geliyor ekrana ve bilgisayar kilitleniyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Ve tabiki siteyi dilediğimce gezemiyorum diğer fotoğraflarada erişemiyorum. Bu sadece bu tür sitelerde geçerli değil çeşitli bloglarda ve tumblr sayfalarında da oluyor. Umarım yeterince anlatabilmişimdir durumu yardımlarınızı bekliyorum. İnternette ve forumda ne yazıp ta aratıacağımı bulamadığım için buraya böyle uzun uzun yazmak zorunda kaldım forumda daha önceden bu konu açılmış ise de affola. Şimdiden teşekkürler.

Koskoca forumda sorunun çözümünü bilen, konu ile ilgili fikri olan yok mu?

Yardımcı olucak birisi çıkar umarım hala beklemedeyim.

Benzer Başlıklar

1. internet explorer ile gezinemiyorum
    aliveli4950 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.12.2008, 23:28
  2. mp3 çalarda şarkılar istediğim gibi sıralanmıyor
    rebel_ tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.05.2008, 20:24
  3. "Simgeleri yerleştir" miyor istediğim gibi!!
    alp_82 tarafından Windows XP forumunda
    Son Mesaj: 26.09.2007, 15:43
  4. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 10.06.2006, 22:11
  5. avatarımı istediğim gibi değiştiremiyorum.
    heffer tarafından PCnet forumunda
    Son Mesaj: 21.03.2004, 02:48

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •