Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 - 19 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: volkitolki Mesajı Görüntüle
    Kesinlikle Kurtuluş Savaşını yada sadece Çanakkale Savaşını anlatan bir oyun yapmak isterdim aslında Yerli kardeşler birer Türk olarak Crytek'in güzel grafik motoru Cryengine 3 ile Crysis 2 tadında bir oyun yapabilirler çokta iyi olur tabi Gevurlar bu oyunu '' bizi aşağlıyor'' diye reddeticektirler
    daha ne diyelim
    İşlemci :Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz (4 CPUs)~ 3.2GHz - Ram:8GB - Sistem:Windows 8 Single Language 64-bit - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630
    Mozilla Firefox
    , Windows 8.1 , Android 4.0.4 Kullanır

2. Varsayılan

Aion free to play i görsel olarak geliştirip özel gözlükle kaskla felan geliştirmek isterdim.İnsanı oyunun içinde gibi hissettirmek güzel olsa gerek.Günümüz teknolojisiyle mümkün olduğunu sanmıyorum anlatmak istediğim uçuk birşey

Ben Farcry dan Vaas GTA DAN Niko Crysisdan Kostumluleri CoD un Ghost Ekibini Birleştirerek Bir Ekip Kurar Somali Korsanların Dünya Hükmüne Son vericek bir Oyun Yapmak İsterdim Projek leri Rockstar North ve Ubisoft un Üslendiği Ses Kadrosunu JBL nin Yaptığı

Cam Control yapıla bilen ve Aklına Gelebilcek Hem Hayatta Kalma Hemde FPS Türü yapardım Oyuncular İstediği takımı yönete bilcek ara geçişlerle Silahlara Modifikasyon Yapılabilecek Kendi Giysini Şekilendirip Teknoloji Koyabilecek Ama Böyle Crysis Gibi Ekiple Git Tek hallet Olmucak Ekipleride CoD un Unutulmaz Adamlarından CPT.PRİCE Yapıcak

Bu Oyun İşte Hem Satış Rekoru Kırardı Birde XP Destekli Her Ekran Kartına Uyumlu Her Oyun Severin Oynucağı bir oyun yapardım ama Böyle bir teknoloji vrrmı bılmıyorum

İşte Sonucta Hayal
    İnter i5 4200M 2.5 GHz Turbo 3.2 GHz ••8GB Ram••Nvidia GT 740m 2gb••1TB
    I•Love"Payday2"&"DragonAge"Farcry3''&''GTAIV''

4. Varsayılan

Minecraftın geliştirilmiş haline katılıyorum. Şöyle daha fazla fizik kurallarının olduğu ve daha gerçekçi. İlk çağdan itibaren sanal ortamda insanlığı geliştirmek güzel olurdu.

ben bir dövüş oyunu yapardım ama bu dövüş oyunu çok gerçekci olurdu örneğin dövüşürken havanın şartları her karakteri farklı etkilerdi karakterlerin giydiği kıyafetler,enerjileri,boyları kiloları dövüşü etkilerdi ve karakterin yumruk yedikten sonraki tepkileri gerçekci olurdu örneğin çenesine yumruk yiyen adam dengede durmakta zorlanırdı ve 50 kg'lik adamla 250 kg'luk adam eşit vurmazdı bazı karakterler buzlu zeminde dövüşürken örneğin dengesi zayıf olan bir karakter buzda dövüşmekte zorlanır tekme atarken biraz zorlanır oyunun fizikleri gerçek hayattaki gibi yapardım her karakterin hayati organları ve iskelet sistemi olurdu ve çevredeki silahları kullanabilme özelliği eklerdim karakterler birbiri ile dövüşürken sarsılmalar olurdu ve yaptığım dövüş oyunu kesinlikle gerçekçi olurdu

6. Varsayılan

1. olarak Red Alert 2'nin devamı olan Yuri's Revenge'nin devamı olarak Yuri's turn back gibi bir devam serisi felan çıkarırdım o oyunu çok severdim, ilk PC'min ilk oyunuydu. 2. olarak ilk Pcmin 2. oyunu GTA Vice City nin günümüz grafiğinde Tommy'i 2000 li yıllara getirip Vice City maceralarına devam ederekten oyun çıkarırdım. Bu oyunların devamı gelmediği için hayal kırıklığı yaşıyorum Westwood Studios'u alıp Red Alert'i unutan EA ve eski serileri unutan Rocktar çocukluğum bu oyunların devamını beklemekle geçti ah ulan ah ..

Sadece konuşularak oynanan bir oyun..
    Voice Command yapılması gerekiyor...

Savaş oyunu yapılıyor genelde.

Platform türünü yeniden canlandırabilecek bir oyun yapmak istiyorum ama sadece hayal olarak kalıcak

Benzer Başlıklar

1. Siz olsaydınız ne yapardınız ?
    shanpie tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.03.2012, 17:25
  2. Oyun Yapsaydınız Nasıl Oyun Yapardınız ?
    KarizmatikMetin tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 08.09.2011, 15:43
  3. Taksim'de Kurt Adam Görseniz Ne Yapardınız?
    hassasadam tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.10.2010, 19:34
  4. Bir Oyun Üretseniz Nasıl Bişey Yapardınız ?...
    kursunasker_2005 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 19.04.2009, 08:53
  5. Masaüstü delirdi size olsa ne yapardınız..
    GooDBYe tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 10.05.2005, 05:25

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •