7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Silinen verileri geri getirme ile ilgili

Arkadaşlar, silinen verileri kurtarma programı neye göre kurtarıyor? Kurtarılmaması için üstünden uzun bir süre geçmesi mi gerekiyor eğer gerekiyorsa bu süre nedir?
    Yoksa üstüne veri işlemek mi gerekiyor çalışma yöntemi nedir? Flash diskler vs nerede saklıyor bunları.? Neye göre saklıyor? Tamamen silinmesi için zaman mı yoksa üstüne veri mi işlemek gerekiyor.??
    Garip değil mi? Edepli edebinden susar, Edepsiz ben susturdum sanar.

bazı sistem iyileştirme programlarında silme işlemi yapasanız geri getirmeksizin gittiği yazılıdır en iyi örnekte şu yazılım Tracks Eraser

kırmızı ile vurguladığım yer

Tarayıcınızın ve windowsun bıraktığı izlerden kurtulun. Bilgisayarda ister offline isterseniz online olun, yaptığımız her iş bir yerlerde iz bırakır. Sizden başka kullanıcıların bu izleri bulmasını istemiyorsanız veya güvenliğinizi ön planda tutmak isterseniz Tracks Eraser Pro yazılımını denemelisiniz.
    Bu yazılım, bellek (the cashes), çerezler (cookies), tarihçe (history), yazılan adresler (typed URLs), otomatik tamamlanan adres çubuğu (autocomplete memory), index dosyası (index.dat), temp dosyası, çalıştırma, aç-kapa ve arama tarihçelerini, kurtarılan belgeleri gibi uygulamaların bıraktığı tüm izleri tek tıklamayla siliyor.
    Ayrıca üretici sitesinden bulacağınız 50 farklı değişik eklentiler (plug-in) ile yaklaşık 100 farklı yazılım/uygulamanın bıraktığı izleri de silebilirsiniz. Bunlara örnek olarak; Realplayer, Mediaplayer, ve QuickTime gibi medya çalıcıların çalma listesi (playlist) ve kurtarılan ofis dosyalarının bıraktığı izler verilebilir.
    Ayrıca Securely Erasing özelliği ile silinen dosyaların yeniden kurtarılmasını engelleyecek şekilde register bilgilerini dahi silebilirsiniz. yeni sürümde bulunan File Shreder ile dosyalarınızı küçük parçalara ayırabilirsiniz.
    En son AmbaSSadoR tarafından düzenlenmiştir: 30.09.2012 09:04

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    bazı sistem iyileştirme programlarında silme işlemi yapasanız geri getirmeksizin gittiği yazılıdır en iyi örnekte şu yazılım Tracks Eraser

kırmızı ile vurguladığım yer

Tarayıcınızın ve windowsun bıraktığı izlerden kurtulun. Bilgisayarda ister offline isterseniz online olun, yaptığımız her iş bir yerlerde iz bırakır. Sizden başka kullanıcıların bu izleri bulmasını istemiyorsanız veya güvenliğinizi ön planda tutmak isterseniz Tracks Eraser Pro yazılımını denemelisiniz.
    Bu yazılım, bellek (the cashes), çerezler (cookies), tarihçe (history), yazılan adresler (typed URLs), otomatik tamamlanan adres çubuğu (autocomplete memory), index dosyası (index.dat), temp dosyası, çalıştırma, aç-kapa ve arama tarihçelerini, kurtarılan belgeleri gibi uygulamaların bıraktığı tüm izleri tek tıklamayla siliyor.
    Ayrıca üretici sitesinden bulacağınız 50 farklı değişik eklentiler (plug-in) ile yaklaşık 100 farklı yazılım/uygulamanın bıraktığı izleri de silebilirsiniz. Bunlara örnek olarak; Realplayer, Mediaplayer, ve QuickTime gibi medya çalıcıların çalma listesi (playlist) ve kurtarılan ofis dosyalarının bıraktığı izler verilebilir.
    Ayrıca Securely Erasing özelliği ile silinen dosyaların yeniden kurtarılmasını engelleyecek şekilde register bilgilerini dahi silebilirsiniz. yeni sürümde bulunan File Shreder ile dosyalarınızı küçük parçalara ayırabilirsiniz.
    Bilgilendirme için teşekkürler ediyorumda hocam. Benim şimdi bir flash diskim vardı içinde şifrelerim filan vardı onları silip flash diski birine verdim. 3 aydan fazla olmuştur uğraşsa çıkar mı? diye paronayak oldum. Ne zaman tamamen siliniyor? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? yani süreye mi bağlı üstüne veri işlemeyi?
    Garip değil mi? Edepli edebinden susar, Edepsiz ben susturdum sanar.

adam eğer data recovery programı kurup senin flashı taratır ise belki yakalayabilir o dosyayı yok bu işlerden anlamaz ise paranoya olmaya gerek yok C=

Varsayılan Silinen verileri geri getirme ile ilgili

Sim kart içinde bir mcu16F877a ve24Cxx bulunmakta. Yeni serilerdebelki bunu simule edecek başka birmalzeme kullanılmış olabilir. Sim içeriği silinince geri getirileceğinisanmıyorum.

hayırdır saklanıcak ne var
    şaka bi yana hdd yi sıfırlamanın en temiz yolu
    1. bozmak
    2. ise low level formatting işlemidir.
    biz eskiden diski tam silmek için win 98 yanında gelen diskle silerdik. daha ondan veri kurtarabilen çıkmadı pek
    çünkü o f disk programı hdd deki sector denen alanları komple silip tekrar oluşturuyor. ordan kurtarılacak bi veri kalmıyordu. kurtarılabilecek karakterler anca manasız ve bağlantısı olmayan bitlerden ibaret olur.
    byte noktasında veri bırakmadığı için de veri kurtarmak imkansız hallere geliyor.
    ki düşünün o zamanlar ufak boyutlu diskleri silerdik. şimdi boyutlar daha da çoğaldı. onlarda veri bozunumu daha çok etki ediyor. veri kurtarması daha da imkansızlaşıcaktır.
    ama dediğim gibi en basiti diski kullanılamaz hale getirmek gerek. bunu için de yanlarındaki etiketleri sökün ve içine tükürün
    15 dakika çalışma sonunda disk paramparça olucaktır.

7. Varsayılan

bütçem az ikinci el bir xbox 360 arcade alıcam ilanda fifa 19 yüklü diyor.Bu xbox 360 arcade kötümü 3d oyun çalıştırırmı

Benzer Başlıklar

1. windows 7 biçimlendirilmiş sürücüdeki verileri geri getirme
    aguanege tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.06.2010, 13:40
  2. geri dönüşüm kutusundan silinen nesneleri geri getirme...
    qwerty33 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.09.2009, 15:00
  3. Silinen verileri geri getirme
    muratgunay tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 12.12.2008, 21:01
  4. geri dönüşüm kutusundan silinen nesneleri geri getirme...
    qwerty33 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.09.2008, 16:52
  5. 6600 da silinen verileri geri alma
    zafaran009 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 09.01.2007, 00:30

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz