8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar

Varsayılan Uygun fiyata tablet almayı düşünüyorum şu tablet iyi midir ?

Herkese merhabalar.tablet araştırmalaraı yaptım uygun fiyata şu tableti buldum:
    http://www.vatanbilgisayar.com/Noteb...2933#allImages

pili az gidiyor, web yavaş diyorlar i ses az ve dokunmatik kötü diyorlar bazıları dokunmatik ipadle yarışır diyorlar ikilemde kaldım benim istediğim, webte dolaşabileyim facebook ve flash oyunları açsın, oyunları güzel oynatsın, dokunmatiği iyi olsun yeter.sizce bu saydıklarım için ürün yeterli midir ?
    ASROCK N-68 VS3 FX DDR3 ANAKART ~ KINGSTON 4GB 1333 MHz RAM ~ AMD Athlon X3 450 3.2 GHz ~ ASUS RADEON HD 5670 VGA ~ EXPER 18.5 INCH MONITOR ~LOGITECH G300 MOUSE
    NOT:NICKIMIN SONUNDA 99 OLMASI 1999 DOĞUMLU OLDUĞUM ANLAMINA GELMİYOR

arkadaşım firma olarak pirhana yı hiç tavsiye etmiyorum cihazları sonradan çok çabuk arıza yapıyor çevremde gps cihazlarını kullanıpta arıza yapan onlarca tanıdığım var kendimde bir divx player almıştım 3 sefer arıza yaptı sonunda çöpe gitti. yetmezmiş gibi ben konyada yaşıyorum bana tamirden sonra kargoyu karşı taraf ödemeli gönderdikleri gibi de 20 tl kargo ücreti ödedim bir divx player için
    Dark evo serisi
    mobee
    probook markalarını tavsiye ederim

bende ikilemde kalmıştım teşekkürler.peki probook dediğiniz pro 2000 oluyor değil mi ?eğer öyleyse şu tablet nasıldır ?
    http://www.vatanbilgisayar.com/Noteb...spx?I_ID=62528
    ASROCK N-68 VS3 FX DDR3 ANAKART ~ KINGSTON 4GB 1333 MHz RAM ~ AMD Athlon X3 450 3.2 GHz ~ ASUS RADEON HD 5670 VGA ~ EXPER 18.5 INCH MONITOR ~LOGITECH G300 MOUSE
    NOT:NICKIMIN SONUNDA 99 OLMASI 1999 DOĞUMLU OLDUĞUM ANLAMINA GELMİYOR

Kardesim Casper Nirvana 7 tablet almanı tavsiye ederim bende nirvana 7 alıcam aşağı yukarı aynı özelliklerde ve fiyatlarda ama casper le pırana bir tutulamaz casper nirvana 7 almanı tavsiye ederim.

teknobiyotik.com da dual core a9 1 gb ram li 230 tl ye idi markası artesti sanırım onu tavsiye ederim
    oblio aldım pişman oldum performans iyi ama wi-fi iyi deil

7. Varsayılan

Casperdan uzak durun. Dershaneye 200 adet casper tablet aldık 7". Hepsi yazılımsa & donanımsal hatalı. Adamlar çinde bir firmaya mı yaptırıyorlar neyse artık . Fazla uzatmayacağım teknik destek de yok.

İlk önerdiğin herkes memnun

Benzer Başlıklar

1. Grafik tablet almayı düşünüyorum
    Reswaga23 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2019, 13:18
  2. Sizce bu pc bu fiyata iyi midir ?
    senpaituyun tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.04.2009, 20:58
  3. Tablet Pc
    ekiz_erdem tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda