6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Question Gamepad Sorunu (İşaretçi Kendi Kendine Hareket Ediyor)

Merhabalar,

Birkaç gün önce satın aldığım GamePad ile ilgili problem yaşıyorum ve nedenini bilmiyorum. Problemden kısaca söz etmek gerekirse, GamePad'in sağ joystick'ini sağ tarafa doğru oynattığımda programda (GamePad'in durumunu test eden program) bulunan kutucuktaki işaretçi de sağa doğru hareket ediyor. Buraya kadar bir sıkıntı yok, ancak kısa bir süre sonra joystick'i sağa oynattığımda programdaki işaretçi önce sağa sonra kendiliğinden sola doğru hareket ediyor. Detaya inmek gerekirse, ben bu kolu Euro Truck Simulator 2 oynarken kullanıyorum ve direksiyonu sağa çevirirken direksiyon kendiliğinden sola dönüyor.

Ne demek istediğimi anlayamadıysanız, çektiğim videoyu da size göstereyim.

Eğer bu sorunun kaynağı ya da çözümü hakkında bir bilginiz varsa, benimle paylaşmanız gerçekten çok iyi olur
    GamePad marka ve modeli -> GameStar Webstar GP-347

(Forum kurallarını okudum ve uygun bir konu açmaya çalıştım. Umarım herhangi bir kuralı ihlal etmiyorumdur.)

oyun içi hassasiyet ayarına baktın mı ? yada öyle bir şey var mı? oyunda birde game padin calibration ayarı düzgün mü? eğer her şey doğru ise bence cihazda bir ayarsızlık veya bozukluk var!

Oyun içi ayarlarda bir problem yok. GamePad oyun içi ve oyun dışında yani oyuna bağlı olmaksızın aynı sorunu sergiliyor. Aslında daha öncesinde aynı GamePad'i almıştım ve aynı problemden dolayı geri çevirmiştim. Yine bu marka ve modelin yenisini aldığımda da aynı sorunlarla karşılaştım. Dediğiniz gibi, büyük ihtimalle cihaz(lar)da bi ayarsızlık ve bozukluk var. Sorunu buna bağlayacak olursak farklı bir marka GamePad almam gerekecek. Yorumunuz için teşekkürler

merhaba logitec f710 pc içim gamepad aldım ilkez kullanıyorum bunun sağ taraftaki kol mause görevini yapıyo
    heryere dönüyo felan yalnız çok yavaş dönüyo hız ayarları nasıl ayarlanıyo oyunda gamepad tuş ayarları var ama hızlandırmayı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şuan oynadığım oyun resident evil 6
    Kasa : gigabyte if-133 550w - Anakart : MSI 970A-G46 - İşlemci : Amd FX 8350 4.0Ghz
    RAM :
    GSKILL 16 GB 1600Mhz- Ekran Kartı: Nvidia Gtx 1660 ti OC
    SSD : Samsung 860 evo 250GB (550mb okuma/520mb yazma) - HDD : WD 1TB Caviar Black 7200Rpm
    HDD : Seagate 2TB 7200Rp - Windows 10 Pro 64 Bit

Varsayılan Bende de aynı problem oldu

Çözümü buldum baskalarınada faydalı olsun diye youtube yükledim

https://youtu.be/UC9_O45jFLk

bir çok oyun olan siteler mevcut doğru söylüyorsunuz araba oyunları gibi oyunlarıda buradan oynayabilrisiniz.

Benzer Başlıklar

1. Videolar ağır hareket ediyor.
    kandemir43 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 15.04.2012, 12:34
  2. Mause sürekli hareket ediyor
    poyrazoglu tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 16.01.2010, 15:08
  3. pencereler yavaş hareket ediyor
    beydeba tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 16.06.2008, 23:46
  4. Kendi kendine hareket eden mouse
    kurbath2 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 16.07.2005, 13:01
  5. Mousem kendi kendine haraket ediyor.!
    BuRcU tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 30.11.2004, 23:08

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •