4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Nokia Lumia

Arkadaşlar size Nokia Lumia 920 hakkında sorularım olacak fikir görüş vb...
    1-Nokia lumia 920 android işletim sistemli mi?
    2-Galaxy S3 mü Nokia Lumia 920 mi önerirsiniz,neden?
    3-Tablet ve nokia lumia 920 arasında karasız kalıyorum sizce galaxy tablet mi nokia lumia mı alem,nedn? Tablet de telefon gibi kullanılabiliryor(muş) fakat konuşmak zor olur diye düşündüm ve uygulama olarak (teknolojik avantajlar açısından) hangisi daha iyi olur.
    Şİmdiden TŞK...

arkadaşım bu işten pek anlamadığın kesin.
    1- nokia lumia android değil reklamlarda hiç mi görmedin windows phone 8 işletim sistemli

2- galaxy s3 şuan için daha avantajlı yakında android os 4.1 jelly bean güncellemesi geliyor.

3- tabletle telefon arasında dağlar kadar fark var tablet alırsan yanında çanta ve bluetooth kulaklık taşıyacaksın tableti kulağına dayayamazsın kullanışlı değil arkadaşım sakın öyle bir hataya düşme tablet ayrı telefon ayrı

Aslında telefondan evvel işletim sistemine karar vermen gerekiyor. Windows 8 phone, piyasaya yeni girmiş durumda ve eksikleri var özellikle de uygulama konusunda. Bu bakımdan androidli bir model seçebilirsin. Ya da yok kardeşim ben windows8 phone istiyorum, herkes de android var felan dersen lumia alıcaksın.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

CaptainPrice / Bizi İzlemeye Devam Edin...

Katılım Tarihi
    2012
    Yer
    C:\WINDOWS\system

konu hakkında çok fazla bi bilgim yok kusura bakmayın ama dün akşam aynı muhabbeti bi arkadaşımla yapmıştık konu hakkında benden bir kat daha iyi olduğu için söüyorum ne kadar doğruluk payı var bilmem ama hem tablet hem cep istiyosan samsung note 2 demişti tablet özelliklerine yakın özellikleri varmış istersen bu alternatifide düşün
    İz bırakanlarla senin aranda basit bir fark var sadece..Onlar ömür boyu gayret ediyorlar ; Sen ömür boyu hayret ediyorsun

Benzer Başlıklar

1. Nokia N8 mi? Yoksa Nokia N9 mu? kullanan arkadaşların bilgisi lazım kararsız kaldım
    jesus_wan tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 23.03.2012, 22:27
  2. Nokia s60 Nokia s40 Symbian s60 Genel Bilgiler
    siirlerefendisi tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 19.05.2010, 14:30
  3. Nokia 6131-Nokia 5500 Sport-Nokia 5300 XpressMusic
    onurengin tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.12.2007, 00:27
  4. Nokia N70 Vs Nokia 5300 Express Musİc