9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Lumia 920 mi Note 2 mi

Arkadaşlar Başlıktada belirttiğim gibi artık son haftalar telefon alıcam ama almışkende 1 kere alayım sağlam olsun istiyorum. Note 2 ve Lumia 920 arasında takldım kaldım hangisini önerirsiniz Neden Şimdiden Tşk.

Her ikiside benim tereddütüm altında kalmıştır. Gönlünden kim geçiyorsa onu al
    Selam vermek sünnet almak farzdır...

Kardeşim benim fikrim ikisinide alma SONY XPERİA İon al tavsiye ederim kıyak telefon Gecen sene Nokia nın akıllı telefon satıs oranı %1.1 bunuda göz önünde bulundur SONY marka bir telefon almanı tavsiye ederim özellikle XPERİA İONU ama genede sen bilirsin benden uyarması

Çok sağolda. Sonye sıcak bakmıyorum be kardeşim. Nokiada düzgün bi iş beceremedi zaten yok windows 7.8 meego symbian windows 7.5 artık wp8 de tutmazsa nokia bitmiş demektir herhalde. Samsung gs note2de emindim ama nokia l920 iyi felan dediler. Kafam yine karışmıştı. Note2 alıcam. Enazından aralarında 50tl fark var + 2gb ram ve 4 çekirdek l920 ile yarıyarıya 1gb ram ve çift çekirdek. Forever Android Forever samsung

arkadaşım çok alakasız iki cihaz yazmışsın. Biri telefon diğeri telefonumsu tablet ikisi arasında dağlar kadar fark var galaxy s3 mü nokia 920 mi desen anlarımda note 2 telefon değil hele hele sürekli telefonla konuşan biri için hiç kullanışlı bir cihaz değildir çünkü tek elle arama yapmak rehbere girmek mesaj yazmak imkansız.
    Nokia şuan için arkadaşlarında dediği gibi muamma bir telefon tutarsa gerçekten iyi iş yapar çünkü albenisi çok güzel bir telefon ama yok tutmazsa o zaman işe yaramaz. Herşey windowsa bağlı eğer oda andorid gibi ios gibi güncellemelerine geliştirmelerine devam ederse o zaman tutulur. nacizane tavsiyem beklemendir. bir yazım var HTC Butterfly modeliyle ilgili andorid bölümünde onu bir incele acelen yoksa bir ay daha bekle

walla kardeşim sony e sıcak bakmıyom diyonda nokia telefon markası değil artık geçen seneki nokianın akıllı telefon satış oranı %1.1
    4
    -Casper Nirvana-,İşlemci:İntelcore i5-3210 3.10 ghz,3 mb akıllı bellek,İşletim Sistemi: Windows 8,Memory: 8gb ddr 3 ram,Harddisk:750 gb sata harddisk,Ekran:15.6' WXGA (1366x768) Hd led ekran,Ekran kartı: 2 gb Nvindia Gt630m Optimus E.K.

Alıntı Orijinalini Gönderen: confickerbelasi Mesajı Görüntüle
    ilk cep teli nokia degil motorola yapti.
    Kapak iyi oturmuş...

Neyse bu arada windows phone 8 nokia'nın son şansı artık bu da tutmazsa astala vista nokia...

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

CaptainPrice / Bizi İzlemeye Devam Edin...

ilk cep telefonu'nu(cebe sigmayan 1kg biseydi) motorola yapmadi? kim yapti buna duzgun normal cevabi sen verirsin lumia920 tutmus rekor talep var benim bile ilgimi cekti param olsa dusunmeden alirdim benim isime yarar dos var sanki yanlis gormediysem.
    Dünyada piyasaya sürülen ilk cep telefonu motorolaydı.

Katılım Tarihi
    2012
    Yer
    C:\WINDOWS\system

dabbe ile bunun belgeselini izledik ama hala nokia diyor...
    abiler kızmayında forumda dabbenin hayranıyım be çok farklı çıkışları var erdal bakkal 1 dabbe 2 bence sıkı takipçilerindenim
    İz bırakanlarla senin aranda basit bir fark var sadece..Onlar ömür boyu gayret ediyorlar ; Sen ömür boyu hayret ediyorsun

Benzer Başlıklar

1. Nokia Lumia
    Emreb10 tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 07.12.2012, 11:57
  2. Htc^nin Note'si Droid Dna
    siirlerefendisi tarafından HTC Telefonlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.11.2012, 17:50
  3. Note***k soğutucu tavsiyesi
    Gif_Creator tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2