6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Question Nvidia GeForce 8400m gs ekran kartlı Notebook'umun Ekran kartını değiştirebilirmiyim?

Selam arkadaşlar
    Acer Aspire 5720z laptopa sahibim.
    İçinde nvida geforce 8400m gs ekran kartı var. Ekran kartımın özellikleri iyi sayılır ama çıkardığı sorunlar beni çıldırtıyor. Ekran beyaz çizgili açılıyor hatta açılmıyor bile. Belliki yanmış ve tamir edince yine bozulabiliyormuş. İnternetten araştırdım bu kart mxm II slotu olan bilgisayrlarda çalışıyormuş. Bnde mxm II li başka bir ekran kartı almak istiyorum. Bulduğum kartlar:
    ATI Mobility Radeon HD 3650

Nvidia GeForce 8600 GT

ATI Mobility Radeon HD 4650

• Bunlar benim laptopa uyar mı?
    • Başka böyle ekran kartları var mı?
    • Hangisini önerirsiniz?

Sorularım bunlar arkadaşlar. Cevaplarınız içinde şimdiden teşekkürler...

Değiştirebilirsin fakat kulaktan dolma bilgilerle söylemek gerekirse biraz pahalı oluyormuş...Eğer alacaksanda Gene Nvidia al derim
    Şu kopan fırtına, Türk ordusudur yarabbi...
    Senin uğrunda ölen ordu,budur yarabbi...
    Taa-ki yükselsin ezanlarda müeyyed nam-ın
    Galip et...Çünkü bu son ordusu'dur islam'ın....

nvidia geforce'un 8.x.00 kartları yanlış programlanmış herhalde çoğu yerde var bu sorun ama benim sorularımın cevaplarını bulamadım. Ati daha iyi olmazmı ekran kartı olarak??

Yok mu başka cevap koca forumda ( ?

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Isvicre

notebooklarda parca degisimi biraz sikintili , zahmetli bir okadardada masrafli bir is.genelde parca degisimi herhangi bir ariza durumunda garanti kosullari kapsaminda yetkili servis tarafindan,arizalanan parcanin aynisi veya dengi modeli ile yapiliyor.bunun haricinden upgrade amacli parca degisimi yapmak veya yaptirmak istiyorsan cihazin yetkili servisine danisman gerek.cunku elindeki modele uyan mobil ekran kartlari hangileri veya baska marka model ekran kartlari takilabiliyormu gibi teknik aciklamari ancak onlar verebilirler.
    MSI Z170A Gaming M7 + Core i7 6700K @4.2GHz + MSI GTX 1080 Gaming X 8G + Corsair Hydro H100i v2 + Corsair Vengeance Led DDR4 Red 16Gb 3200Mhz + Corsair Carbide Spec-Alpha Red + Samsung ssd850Pro 512Gb & Transcend SSD320 128gb + WD Caviar Black 1TB 7200rpm + Asus PB287Q 4K 27" + Corsair RM750 80+gold + Razer Anansi + Razer Deathadder2013 + Logitech Z-2300 + Win10 Pro 64 Build 1511
    Project SkyLake Inside<

Değişmiyormuş ekran kartı. Yine aynısından almam gerekiyor. Acer yetkili servisine attığım e-posta ya cevap verdiklerinde anladım bunu...

Benzer Başlıklar

1. Nvidia GeForce 8400M GS donma sorunu yasıyorum (xp)
    posseseth tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.06.2010, 04:19
  2. NVIDIA GEFORCE 8400M GS yükleme sorunu
    escopiuer tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.06.2010, 01:12
  3. NVIDIA GeForce 8400M GS Yardım lütfen!!
    mikr0q tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 15.11.2009, 22:03
  4. nVidia Geforce 8400M GS Windows 2003 driver
    Maxmero tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 25.11.2007, 20:14
  5. Notebook'umun ekran kartını nasıl yükseltirim
    eefraf tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 31.10.2004, 16:46

Gönderim İzinleri