9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Sony Xperia Sola

Merhaba arkadaşlar benım elımde Xperia Sola var yalnız bunun sarjı çok çabuk bitiyo bunun için ne yapabılırım. 1300 mah var anlamıyorum nasıl uzatabilirim sarj ömrünü yardımcı olursanız sevinirim.
    Biz barış istiyoruz dediğimiz zaman tam bağımsızlık
    dediğimizi herkesin anlaması gerekir​..
    Mustafa Kemal Atatürk..

Katılım Tarihi
    2012
    Yer
    C:\WINDOWS\system

sen söleyince nette biraz araştırdım 1500mAh bataryalar varmış daha uzun gidiyormuş vede daha kısa sürede doluyormuş birde android sistemlere rom attığında tel daha hızlı daha fazla fonksiyonlu ve daha az enerji tüketimi olduğu konusunda söylentiler var.biraz araştır istersen
    İz bırakanlarla senin aranda basit bir fark var sadece..Onlar ömür boyu gayret ediyorlar ; Sen ömür boyu hayret ediyorsun

Pekı değiştirebilirmiyim ben bataryayı 1500mah yapmak orası onemlı benim için Bide Batarya'nın yüzde kısmı gosterıyo onu nasıl kapatabılırım.
    Mustafa Kemal Atatürk..

Katılım Tarihi
    2012
    Yer

yok usta sen değiştiremezsin yani takıp çıkarabildiğin bi model değil sağlam bi telefon tamircisi değitiri ama cihazın garantisi ne durumda işlem garanti dışı bırakır batarya yüzde yada bar şeklinde gösterme olayını bilmiyorum malesef cihazı kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar cevaplayacaktır ama aklıma gelen android marketten batarya için progralar varmış özelden gönderiyorum linki bi incele
    İz bırakanlarla senin aranda basit bir fark var sadece..Onlar ömür boyu gayret ediyorlar ; Sen ömür boyu hayret ediyorsun

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Isvicre

Alıntı Orijinalini Gönderen: ctorun Mesajı Görüntüle
    Pekı değiştirebilirmiyim ben bataryayı 1500mah yapmak orası onemlı benim için Bide Batarya'nın yüzde kısmı gosterıyo onu nasıl kapatabılırım.
    son dediginden pek birsey anlamdim ama bataryayi degistirmek mumkun fakat fabrikanin taktigi 1300mah bataryadan takmalisin.daha guclu bir batarya taktiginda cihaz sorun cikarabilir ve garanti kapsami disinda kalir.
    MSI Z170A Gaming M7 + Core i7 6700K @4.2GHz + MSI GTX 1080 Gaming X 8G + Corsair Hydro H100i v2 + Corsair Vengeance Led DDR4 Red 16Gb 3200Mhz + Corsair Carbide Spec-Alpha Red + Samsung ssd850Pro 512Gb & Transcend SSD320 128gb + WD Caviar Black 1TB 7200rpm + Asus PB287Q 4K 27" + Corsair RM750 80+gold + Razer Anansi + Razer Deathadder2013 + Logitech Z-2300 + Win10 Pro 64 Build 1511
    Project SkyLake Inside<

Katılım Tarihi
    2012
    Yer

batarya tabi değiştirilebilir telin incelemesindeki tanımda "Kasa içinde kalan ve çıkarılamayan 1320 mAh’lik batarya kullanan Xperia Sola,cümlesi geçitiği için sen değiştiremezsin dedim garanti dışı kalabileceğini de belirttim yanlış anlaşılıp ta hatalı bi işlem yapılmasın benim yüzümden

Teelefonnum daha 3 günlük ve degıstırmek ıstıyorum arkadaşlar yetmıyor oyle dıyım yanı tam 1 günü dolduramam gıbıme gelıyo.
    Mustafa Kemal Atatürk..

Tamamen bıttıkten sonramı koyayım sarja yoksa dırek bıtınce koyayım mı . ?
    Mustafa Kemal Atatürk..

Bilgileriniz için teşşekür ederim sağolun arkadaşlar.
    Mustafa Kemal Atatürk..

Benzer Başlıklar

1. Sony Xperia™ go
    RheLax tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 14.12.2012, 05:56
  2. Sony Xperia™ E
    RheLax tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 11.12.2012, 15:01
  3. Xperia Sola mı , xperia U mu ?
    aopen tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.11.2012, 15:23
  4. sensation xe mi , xl mi , sony xperia s mi ?
    emre4234 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Son Mesaj: 06.05.2012, 15:31
  5. SONY ERİCSSON Xperia Neo ,Xperia Play ve Xperia Ray Karşılaştırması
    crazyorhun07 tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Son Mesaj: 31.10.2011, 18:58

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz