9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Android Cihaz Tavsiyesi (Max : 600 TL)

Merhaba Arkadaşlar,
    Kullandığım Cihaz Güncelliğini Kaybettiği İçin Bir Android Cihaz Almaya Karar Verdim. Bu Konuda PcNet Üyelerinden Yardım Almak İstiyorum. İlk Android Cihazım Olacağı İçin Kendim Karar Veremedim Siz Daha Tecrübelisiniz Diye Size Bırakıyorum.

Cihazda Aradığım Önemli Özellikler :
    -Adobe Flash Destekli
    -En Az Android 2.3 (Gingerbread)
    -En Az 3,2 İnç.

----Diğer Özellikleri Hoşuma Giderse Bütçeyi Biraz Daha Artırabilirim.
    •HTC Desire C (HTC Golf) (Sürümünü Bilmiyorum Ama Hoşuma Gitti)

Bu Cihazlar Nasıldır ? Özellikle HTC Golf Hoşuma Gitti Kötü Yanları Nelerdir ?

---
    Herkese Çok Teşekkürler...

xperia tipo
    bak bi 1 hafta önce aldım çok memmunum
    Sensei-Contra

motorola atrix hem dual core hem 16 gb hafıza hem hdmı çıkısı var daha ne istiyosun
    İşlemci-Amd Athlon Le-1600 Ram-2x 1 gb ddr2 800 mhz Ekrankartı-xfx Geforce 7300se-7200gs 256 mb(hyper memory)512 mb 64 bit Anakart-- Mercury kn6100M
    Oblio mint plus 7
    Sarının GüzelliğiKırmızının Esaleti İle Son Güne Kadar Galatasaray

Eğer limiti 800 e çıkarabilirsen kliksa da bonus indirimle birlikte Samsun Galaksi S3 Mini alabilirsin. http://www.kliksa.com/urun/samsung-i...efon/980000153
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

Galaxy Wonder'da olabilir arkadaşım
    UltraDekstop & HP G6 2176 et & Samsung S3

galaxy ace 2 aldım sürümü 4.1.2 yapılabiliyor
    Who am I ? I am a Champion !

Varsayılan Samsung Galaxy S3, S4, S4 MİNİ NOTE2

Arkadaşım eğer Samsung Serisi Replika Telefonlar istersen ben aşağıya Öelliklerini Fiyatlarını ve resimlerinide ekliyorum. Kalite, Kalite olduğu için incelersin. umarım açıklamam aklında belirmesine yardımcı olur.

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Bunu Satmam ).
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 450 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 2GB Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( 450 TL ) Diğer vietnam serisi ile fiyatı aynı çünkü gelişleri aynı. Denk geliyor yani
    Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, ( Dual Core ) 8mp. Arka Kamera, 1GB Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 440 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek, ( Quard Core ) 8mp. Arka Kamera, 2 GB Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ( Tercih Edilen Budur ). ( 520 TL )
    Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ( Tercih Edilen Budur ). ( 430 TL ) Diğer S4 ile arasındaki Fark Ekran ınc Boyutudur. S4 5 INC, S4 mini ise 4.3 inc'tir
    Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) 370 TL
    Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 525 TL )

işte Resim Link'im

http://s3.dosya.tc/server12/aPVHLd/S...Note2.rar.html

Kargo ile gönderiyorum. siparişinizden itibaren 1-2 iş gününde teslim olur. Kontrol edilebilirli gönderiyorumki, kutusunu açıp, telefonu açıp, çalıştırıp yani görerek almanızı istiyorum. aklınıza takılan başka sorularınız için aramaktan veya mail göndermekten sakın çekinmeyin

Hasan
    0506 854 52 43
    hasan.karatas00@gmail.com

General Mobile Discovery

Eşsiz Bir Ekranı Var, Kamerası vs Çok Hoş..

Akakçe Üzerinden 580 tl den Başlayan Fiyatlarla Bulabilirsin..
    Türkiye'nin En Gelişmiş Xperia™ Platform'una Davetlimizsiniz.

general mobile discovery al 600 650 lira arası bişey ama s3 e kafa tutar s3 mini atar bi kenara 600 liraya alabilecegin en iyi fiyat perfonmans telefonu 4.7 inç ekran 1.2 ghz işlemci 1 gb ram 1268X720(bunu pek hatırlamıyorum) sorunsuz en baba oyunu bile açar uygulamaları SD cart a yükleyebilme vb özelligi var 8 m kamera

Android 4.2 Jelly Bean kullanıyor

Benzer Başlıklar

1. Android yüksek özellikli süper android oyunlar
    enes1990 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 25.03.2012, 16:00
  2. Adını bilmediğim cihaz
    rapower27 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.01.2012, 18:58
  3. bluetooth cihaz
    Yasin12345 tarafından Donanım forumunda