7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Pc açılmıyor acill yardım lütfenn

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gündür yaşadığım sorun yüzünden pc atacam neredeyse sorun şu bilgisayarımın kasasının power tuşundan açıyorum açılıyor sesler normal ama lcd monitörüme görüntü gelmiyor ve no signal yazıyor bu nun dışında klavye ve mouse nin ışıkları yanmıyor ancak 5-10 dak uğraşıyorum fişleri çıkarıp takıyorum ozaman monütör açılıyor ve görüntü geliyor, benim dikkatimi çeken bir şey daha var power düğmesinin yanında bulunan sarı ışık yanmadığı zaman monitör açılmıyor o yanarsa açılıyor bu işlemci ışığı galiba ata kabloları ramlar takıp çıkarttım temizledim sorun geçmiyor bilgisayarı açmam 5-10 dakkamı alıyor ama bilgisayar bir kere açıldığı zaman yeniden başlatsam da sorun tekrarlamıyor sadece ilk açılışta oluyor 3 yıldır masa üstü kullanıyorum ilkkez başıma geldi böylebir sorun geliyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler....

hdd ile alakalı o sarı ışık hdd ışığıdır kablolarını değiş eğer hala bir değişiklik olmuyor ise hdd yolculuğa hazırlanıyor dikkatli ol (=

Power tuşuna bastığımda o ışık yanıyor sonradan pc açılmaya calısıyoken söüyor.Hdd kablolarınımı değiştirim ?

bir elden geçir emin olmak istersende o kabloları değiştirirsin (B

ana kartta bir sorun var mıdır sizce ?

zannetmem ama eğer anakart slotları ya sata slotu arızalıda olabilir ama çok düşük bir ihtimal sata kabloların genelde ortak sorunu kablo üstündekisoketlerinin kasaiçi sıcaklıktan dolayı bombeleşmesi çok yaygındır

teşekkürler kabloları ve slotlarımı değiştirmem gerek yani

Benzer Başlıklar

1. Acill yardım şu sistem uyumlu mu? Acilll lütfenn!!!!!
    fbfrkn tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 27.06.2012, 20:29
  2. Modem Sorunu lütfenn Acill BAkk :D
    DjKantik24 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 24.06.2012, 04:11
  3. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.11.2011, 22:34
  4. acill yardım lütfenn :(
    sweet_cocuqh tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2