Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
69 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2011

evet yeni nesil konsolları da bekleyebilirsin;
    http://www.play-asia.com/paOS-14-71-1tb-49-en.html
    http://www.play-asia.com/paOS-14-71-1td-49-en.html
    hatta bu sitede 3 gün öncesine kadar satışa sunulmuştu yeni nesil konsollar ama kaldırdılar şu anda;ancak belli ki kısa sürede duyurulacak yeni nesil konsollar...

Alıntı Orijinalini Gönderen: romain Mesajı Görüntüle
    evet yeni nesil konsolları da bekleyebilirsin;
    http://www.play-asia.com/paOS-14-71-1tb-49-en.html
    http://www.play-asia.com/paOS-14-71-1td-49-en.html
    hatta bu sitede 3 gün öncesine kadar satışa sunulmuştu yeni nesil konsollar ama kaldırdılar şu anda;ancak belli ki kısa sürede duyurulacak yeni nesil konsollar...
    zaten 2 ay sonra almayı düşünüyorum. İnşallah o zamana kadar yeni konsollar çıkar. Birde bilgisayarlardaki gibi kasma sorunu olur mu ps3' de mesela assasin creed 3.

olmaz merak etme ama o konsollar artık eskidi yeteri grafik kalitesini sumanıyorlar kesinlikle yenileri bekle.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

CaptainPrice / Bizi İzlemeye Devam Edin...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Başka yorumlar ..

Alıntı Orijinalini Gönderen: dabbe Mesajı Görüntüle
    o olay pcye özgüdür PS serilerinde asla olmaz... PS4 ya çok geç gelir yada pahalı olur veya hem geç gelir hemde pahalı olur... PSIII daha mantıklı... PS4 şekli bile belli değil fiyatı meçhul... komple çıkacağı bile belli değil...
    ps3 geleceğe yönelik bir yatırım olmaz bence.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

ps3 xbox 360 farketmez bu saatten sonra çünkü ikisininde ayrı ayrı artıları eksileri var belki son zmanlarda ps3 biraz öne geçmiş olabilir fakat bunlar son direnişler yakında yenileri çıkacak hiç alma.ben mesela bir iki ay önce almayı düşüyordum grafik ve neler yapılabilir diye araştırdım ve insanı kısıtlayan bişey ortaya çıktı.yani anlatmak istediğim paran varsa ps3 al oyunlara para vermek açısından ama online bedava,veya xbox 360 al fw olayı var onda oyunu kendin bilgisayardan indirip dvd alıp yüklersin ama online istiyorsan para vermek zorundasın.Kısaca ikisinede bu saatten sonra para verilmez!!!Bilgisayar topla forumda bir sürü usta var.!!!

ps3 aldım 5dk oynuyorum başım dönüyor kapatıyorum.Oyun oynarken başın dönüyorsa sakın alma!

Alıntı Orijinalini Gönderen: egemen99 Mesajı Görüntüle
    ps3 aldım 5dk oynuyorum başım dönüyor kapatıyorum.Oyun oynarken başın dönüyorsa sakın alma!
    Büyük ekranlarda oyun oynayacınca dediğin gibi oluyor doğru, normal bilgisayar monitöründen daha fazla yoruyor insanı.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

Alıntı Orijinalini Gönderen: smackraw Mesajı Görüntüle
    ps3 xbox 360 farketmez bu saatten sonra çünkü ikisininde ayrı ayrı artıları eksileri var belki son zmanlarda ps3 biraz öne geçmiş olabilir fakat bunlar son direnişler yakında yenileri çıkacak hiç alma.ben mesela bir iki ay önce almayı düşüyordum grafik ve neler yapılabilir diye araştırdım ve insanı kısıtlayan bişey ortaya çıktı.yani anlatmak istediğim paran varsa ps3 al oyunlara para vermek açısından ama online bedava,veya xbox 360 al fw olayı var onda oyunu kendin bilgisayardan indirip dvd alıp yüklersin ama online istiyorsan para vermek zorundasın.Kısaca ikisinede bu saatten sonra para verilmez!!!Bilgisayar topla forumda bir sürü usta var.!!!
    Yenisi çıkar ama büyük ihtimal fiyatı yüksek olur bunun düşmesi yıllar alır diye düşünüyorum. Oyunları falan fiyat yüksek olur. O yüzden ps3 yöneliyorum ama daha kararımı vermedim alsam mı almasam mı

Arkadaşlar teknolojiyi takip etmiyor yada incelemeleri okumuyorlar sanırım ps3 daha iyi demişler güldüm. Xbox 360 , Playstation 3'ten çok daha iyi bir ekran kartı vardır ve oyunlarda çok daha iyi performans vermektedir kesinlikle xbox 360 alın ayrıca yeni xbox 720 çıkıcak 2013 son çeyrekte onu beklemelisiniz

Benzer Başlıklar

1. xbox 360
    xcLassic77 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.09.2011, 19:35
  2. PS3 mü Xbox mı?
    thepolice2 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.06.2011, 13:05
  3. Xbox 360
    Kovalsk1 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3