Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 - 19 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    İstanbul/Avcılar

Alıntı Orijinalini Gönderen: Numara1 Mesajı Görüntüle
    Fakat geri almazsa ne yapabilirim?

Arkadaşlar akıllı telefonlar hoşuma gitmiyor, özellikle kızaklı (sürgülü) telefonları daha çok beğeniyorum. Yok mudur öyle bir model? Telefonun içinde hoşuma gidecek oyun olsun yeter, canım sıkıldığından vakit geçiririm en azından.
    Sürgülü modellerdeki oyunlar berbat bence. Bende şuan Samsung c3053 var ve oyun bulmakta zorlanıyorum. Aslında çok oyun var ama çoğu bozuk çıkıyor.Benim bulupta çalıştırabildiğim adam gibi oyunlar prince of persia , ac 3 bide worms. Ama android teki oyunları say say bitmez.Bence galaxy y pro almanda fayda var. Birde x3-02 mağazadan alsan daha iyi olurdu bence
    Skyrim

Alıntı Orijinalini Gönderen: eynesi_lee Mesajı Görüntüle
    Sürgülü modellerdeki oyunlar berbat bence. Bende şuan Samsung c3053 var ve oyun bulmakta zorlanıyorum. Aslında çok oyun var ama çoğu bozuk çıkıyor.Benim bulupta çalıştırabildiğim adam gibi oyunlar prince of persia , ac 3 bide worms. Ama android teki oyunları say say bitmez.Bence galaxy y pro almanda fayda var. Birde x3-02 mağazadan alsan daha iyi olurdu bence
    Hocam bende el terlemesi var, dokunmatik kullanırken çok zorluk çekiyorum. O ekran benim el terlemem yüzünden su gibi oluyor, tuş takımlı veya sürgülü modellerede bu sorunu daha az yaşıyorum. Bu yüzden dokunmatikten uzak duruyorum biraz.

Galaxy y Pro'nun çok kaba bir görüntüsü var, küçük kibar telefonlar daha hoşuma gidiyor.

Normalde bende, Nokia 2220 vardı, çok güzel telefondu fakat, annemin eski telefonu bozulunca nokia 2220'yi ona verdim.

iPhone zaten tasarım olarak aşırı büyük bir telefon. Özellikle klavyeli telefonlar çok kaba geliyor bana. Bu yüzden genelde sürgülü telefonları tercih ediyorum, ya da dokunmatik.

Kablo sorunu derken?

Hımm. Peki önerebileceğiniz bir telefon var mı? Mümkünse akıllı telefon olmasın, sevmiyorum. Ama pekte mümkün görünmüyor, uygun fiyata bir telefon olsunda nasıl olursa olsun.

Bana kaba geliyorlar ve klavyeli telefon istemiyorum. LG ürünlerine bakıyorum şu an, eğer kendi telefonumdaki sorunlar devam ederse değiştireceğim.

Dostum, zaten anlaşamadığımız nokta bu, bana kaba geliyor telefonlar. Klavyeli telefon istemiyorum ben.

Sen bana klavyeli telefon aldırma konusunda kararlısın galiba? Sevmiyorum o tür telefonları, lütfen önermeyin klavyeli telefon.

Telefonu garantiye vermiştim, sorunları giderilmiş bir şekilde geri geldi. Şu anda hiçbir sorunumuz yok. Umarım bundan sonrada böyle devam eder.

Benzer Başlıklar

1. Dell inspiron 2650 ekran parlaklık sorunu
    onurzeybel tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 03.04.2011, 15:04
  2. vlc de parlaklık ayarı
    setare tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 06.02.2008, 01:35
  3. Nokia 6131-Nokia 5500 Sport-Nokia 5300 XpressMusic
    onurengin tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1