4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Question Htc one x+ mi yoksa lg nexus 4 mu

Başlıktada gördügnz gıbı ıkı telefondan bırını almak ıstıyorm su an lg nexusun Türkiye ye gelmesını beklıyorum ama sızın yorumlarınızıda öğrenmek ıstıyorum sızce hangı telefonu neden almalıyım sense arayüzü mu daha güzel yoksa saf adroid mi ?

güncelleme takıntın ve root takıntın varsa tabiki nexus 4 alacaksın ama tasarım görünüş kullanış dersen o zaman en iyi arayüz htc sense dir. güncellemeler ilk google ın kendi cihazlarına çıkar her zaman yeni sürümü ilk google telefon sahipleri kullanır ayrıca geliştirmeye açık olduğu içinde her zaman root yapılabilien bir cihazdır root lu uygulamaları da kurarsın.
    HTC nin de kendine özgü kullanımı çok güzel olan arayüzü de gerçekten hoş ne kadar android cihaz elime geçtiyse htc kadar arayüzü hoş olanı yok

Tslederm arayüz benim için çok önemli htc diyorn artk

Ekran kalitesi, ses kalitesi arayüz falan dersen tabi ki HTC fakat saf android istiyorsan, malzeme kalitesini falan da kafaya takmam diyorsan nexus. Ne de olsa Nexuslarda ön planda düşük fiyat yer alır ama kalitede android cephesinde kimse htc ile kafa tutamaz.

Benzer Başlıklar

1. Samsung Google Nexus S
    Hipermaniac tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 26.11.2012, 10:27
  2. Google Nexus S
    faaty tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 09.12.2010, 00:58
  3. Huzurlarınızda Google Nexus One
    notebookhaber tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 1