Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

DNS benim iin fazla önemli deil abi rica etsem bana teamwiever aracılııyla yardımcı olurmusun

file > new wirtual machine > typical > daha sonra cd isosunu seciyorum > max disk size 100GB altında split virtual disk into multiple files ve üstünde store virtual disk as a single file var burdan split virtual disk into multiple files seçiyorum > finish geliyor bastıktan sonra kuruyor daha sonrasını nasıl yapacağımı bilmiom virtual pv ilemi metinvhd yi kuracam onu bilmiyorum

3. Varsayılan

Ağ ayarlarını yapacaksın makineyi internete çıkaracaksın ilk önce > Daha sonra uzak bağlantılara izin vereceksin ( gerek duyarsan) bunun için sabit bir ip adresinin olması lazım.Öncelikle makinen ağ ayarlarını bir yap daha sonra adım adım yapalım işlemleri teamwiever ile gösterecek vaktim olmuyor inan telefonu fıydırasım geliyor bazen.

ag ayarlarını nasıl yapacaım networking ordan internet özellıkler TCP/IP ordan aşşaıdaki ip adresini kullan oraya ne yazsam farketmez deyilmi
    mesela 192,168,184,xxx bunu yazsam olur deyılmı yazdıktan sonra googleye giriomu diede kontrol ettim girdi
    En son aytekinn tarafından düzenlenmiştir: 26.02.2013 18:23 Sebep: yanlıs yazımlar

5. Varsayılan

Tamam makinen internete çıkmış o zaman.Şimdi ne yapmak istiyorsun ? Uzak masaüstü bağlantısı istiyor musun makinende ?

simdi metin2 sunucu kurmak istiyorum uzak masa ustu baglantısına simdilik gerek duymuyorum

metin2 sunucu kurmak istiyorum uzak masa ustu baglantısına simdilik gerek yok ilerde isimi genisletirsem makinayı kendim toplamayı dusunuorum ayrı birtane

8. Varsayılan

Metin 2 kurulumlarında benim de pek bir bilgim yok bende anlayan arkadaşlara kurduruyordum oyunları oyunlar ile alakam olmadığı için.O yüzden oyunlar dışında bir problemin var ise yaz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışayım.

site kurulumu oda isime yarar onca isin icinde bana yardm ettigin icn tesekkur ederim

10. Varsayılan

Sıkıntı yok geç de olsa vaktim oldukça cevap veriririm sorularına sorun değil
    Site kurulumu derken bu konu hakkında bilgin ne derece ?

Benzer Başlıklar

1. Windows Server 2003 Kurulumu Hakkında Yardım !!!
    s_umitus tarafından Windows 2000/2003/2008 Server forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.06.2010, 08:12
  2. Windows Server 2003 Kurulumu Hakkında Yardım !!!
    s_umitus tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 03.04.2010, 12:31
  3. windows 2000 server ve 2003 server
    sonik81 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 12.04.2007, 11:31

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz