7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan msi ge60- asus n56vz

http://www.vatanbilgisayar.com/Noteb...spx?I_ID=64375

http://www.teknosa.com/urunler/12503...4402h-notebook

Arkadaslar bu iki laptop arasinda kaldim.autacad gibi programlar kullanicam ve bol bolda oyun oynamayı düşünüyorum.en önemlisi beni 3 4 yıl götürmeli.asus laptop turuncu indirimle 2500oluyo..arada kaldigim konu msi nin gtx660 ekran karti kullanması.sizce hangi laptop daha iyi.yorumlarinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
    En son pasabey tarafından düzenlenmiştir: 27.02.2013 22:31

MSI ge60 kesinlikle. Oyun performansı ve soğutması daha iyi. Eğer uzun süre kullanırsan oyunlarda felan asus daha fazla ısınır.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

CaptainPrice / Bizi İzlemeye Devam Edin...

Alıntı Orijinalini Gönderen: CaptainPrice Mesajı Görüntüle
    MSI ge60 kesinlikle. Oyun performansı ve soğutması daha iyi. Eğer uzun süre kullanırsan oyunlarda felan asus daha fazla ısınır.
    Peki asusun 16gb rami ve 8gb ekran kartı kullanması gelecek içn daha avantajlı olmazmi

MSI da 16gb ram destekliyor, ayrıca ekran kartları biri gt650m diğeri gtx660m. 660 biraz daha performanslı haliyle. Ama bu asuslarda biraz ısınma sorunu var, ge60 msi ın gaming serisi olduğu için o konuda daha iyi. Ama kasa kalitesi açısından asus daha iyi metal olması sebebiyle. Ama benim tercihim ge60 olurdu. Ama asus'u da alsan msi da alsan 3-4 yıl götürür seni tabi ilerleyen zamanlarda oyun performansları düşecektir ama.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

MSI da 16gb ram destekliyor, ayrıca ekran kartları biri gt650m diğeri gtx660m. 660 biraz daha performanslı haliyle. Ama bu asuslarda biraz ısınma sorunu var, ge60 msi ın gaming serisi olduğu için o konuda daha iyi. Ama kasa kalitesi açısından asus daha iyi metal olması sebebiyle. Ama benim tercihim ge60 olurdu. Ama asus'u da alsan msi da alsan 3-4 yıl götürür seni tabi ilerleyen zamanlarda oyun performansları düşecektir ama.
    Çok teşekkürler yorumunuz icin..son olarak bisey sormak istiyorum.az önce şu b.sayarla karşıaştım

http://www.ebrarbilgisayar.net/Urun/...pmu252131.html

Sizce 15'6 mı 17' mi...daha önce hic 17' kullanmadım.dezavantajları var mı acaba

Alıntı Orijinalini Gönderen: pasabey Mesajı Görüntüle
    Çok teşekkürler yorumunuz icin..son olarak bisey sormak istiyorum.az önce şu b.sayarla karşıaştım

http://www.ebrarbilgisayar.net/Urun/...pmu252131.html

Sizce 15'6 mı 17' mi...daha önce hic 17' kullanmadım.dezavantajları var mı acaba
    17' olması evde kullanım için iyi ama yok ben sürekli yanımda taşımam lazım felan diye düşünürsen 15.6 daha iyidir. Yani tercih meselesi bu. Ayrıca o model freedos yani işletim sistemsiz geliyor o yüzden daha ucuz.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

17' olması evde kullanım için iyi ama yok ben sürekli yanımda taşımam lazım felan diye düşünürsen 15.6 daha iyidir. Yani tercih meselesi bu. Ayrıca o model freedos yani işletim sistemsiz geliyor o yüzden daha ucuz.
    Cok tesekkurler yorumlariniz icin.simdi win8 orjinal versiyonu ve korsani arastiracam ona gore bu 17incligi almayi dusunuyorum

Benzer Başlıklar

1. ASUS N56VZ-S4283H 4gb ekran kartlı harika bir noteboook
    Cooppy tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 09.06.2013, 21:59
  2. MSI GE60-414XTR vs MSI GE60-412TR Oyun Laptop'u Yardım
    scott tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 23.02.2013, 18:49
  3. Asus N56VZ-S4257H sizce...
    robotic tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1