Sayfa 1 / 2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Windows 7 mi 8 mi ?

Arkadaşlar bilgisayarıma format atacağım da sizce formattan sonra win7 mi 8 mi yükleyeyim hangisi daha kullanışlı olur ve bazı yazıcılar konsollar vs vs win 7 desteklemez diye duydum öyle bir sorun çıkartırdım benim yerimde olsaydınız ne yüklerdiniz?
    Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Bununla ilgili konu açmıştım yorumlara bakılırsa windows 8 pek tavsiye edilmiyor ben kullanmadım bilmiyorum karar senin aşağıdaki konuyuda incelemeni tavsiye ederim kolay gelsin...

http://www.pcnet.com.tr/forum/yazili...-oneriler.html

Alıntı Orijinalini Gönderen: black_sea55 Mesajı Görüntüle
    Bununla ilgili konu açmıştım yorumlara bakılırsa windows 8 pek tavsiye edilmiyor ben kullanmadım bilmiyorum karar senin aşağıdaki konuyuda incelemeni tavsiye ederim kolay gelsin...

http://www.pcnet.com.tr/forum/yazili...-oneriler.html
    o konuya bakıp da objektif görüşler elde edemezsin. bir kere dabbe gibi hayatta görüp görebileceğin en anti-microsoftcu adam yorum yapmıs

Ha bu arada ben windows7den 8e geçmiş biri olarak windows8 i kesinlike tavsiye ederim. Başlangıç ekranının pratikliği ve açılış hızı bile kendi başına 8i yüklemek için bir neden.
    En son CaptainPrice tarafından düzenlenmiştir: 23.03.2013 16:02

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

CaptainPrice / Bizi İzlemeye Devam Edin...

Aynen katılıyorum sana dabbe yüzünden windowstan soğuyordum peki benim laptop orjinali 7 ile geldi yüklesem bir sorun çıkartır mı bir de mouse ya da yazıcılar uyumsuzluk sorunu çıkartıyor mu ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: erdemlee Mesajı Görüntüle
    Aynen katılıyorum sana dabbe yüzünden windowstan soğuyordum peki benim laptop orjinali 7 ile geldi yüklesem bir sorun çıkartır mı bir de mouse ya da yazıcılar uyumsuzluk sorunu çıkartıyor mu ?
    sorun olmaz yeter ki orjinal versiyon kur. uyumsuzluk mouseda felan yok da yazıcının driverını bir kontrol et kendi sitesinden ama büyük ihtimalle win8 driverı cıkmıstır.

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

6. Varsayılan

Bilgisayarının özellikleri iyi derecede ise sana Windows 8 kurmanda hiç bir sakınca yok bana göre gayet pratik Açılış hızı dersen zaten beni benden alıp götürüyor o hız
    Kimileri şanşlı doğar , kimileri de şanssız ...

Saolasın kardeşim içim rahatladı ya win8 yüklemeye karar verdim eline emeğine sağlık.

Katılım Tarihi
    2011

windows 8 pro yükle sorunsuz bir hayata merhaba de...

Alıntı Orijinalini Gönderen: romain Mesajı Görüntüle
    windows 8 pro yükle sorunsuz bir hayata merhaba de...
    ve reklamlar..

©Copyright
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║
    Tüm Haklarım Saklıdır.

Windows 8 kullanıyorum ve win 8 i destekliyorum fakat win 7 de ve win 8 arasında pek bir fark yok gibi win 8 ilk başlarda karışık geliyor doğal olarak.. bu arada win 8 eski oyunları açmıyor bazen hata veriyor...

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2012, 09:15
  2. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 15.07.2012, 11:59
  3. Windows 7- Windows Virtual PC-Windows Xp Mode
    sakarian54 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 13.03.2010, 19:12
  4. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 25.02.2010, 15:43

Gönderim İzinleri