6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan Arkadaşlar sıfırdan php öğrenmek için ilk nereden başlamalıyım?

Arkadaşlar sıfırdan php ile web programcılığı öğrenmek istiyorum bu alanda yeniyim bana önerebileceğiniz yazılı ve interaktif videolu kaynaklar nelerdir? siz olsanız sıfırdan başlarken günümüz şartlarında nasıl ve nereden başlardınız bu alana? Şimdiden herkese teşekkürler...

PHP Reference: Beginner to Intermediate PHP5

Bu belgeyi İnternet ten bul. kendi kendine PHP öğrenmeyi başarmış birisinin anlatımları ve önerileridir.

3. Varsayılan

Öncellikle HTML ve CSS öğrenmen gerekir.Diğer türlü PHP yi anlayamazsın.Eğer HTML ve CSS biliyorsan, sana kitap almanı öneririm. KODLAB yayınları iyi bence.Artı birde internettede w3schools diye bir site var ordan da bakabilirsin

Bence git bir kitap al bende a'dan z'ye php diye bir kitap var takıldığım yerleri açıp bakıyorum internetinde varsa gerisi azmine kalmış...

5. Varsayılan

Merhaba Arkadaşlar
    php ile site yapmak, web tasarım dersleri hakkında profesyonel olmak istiyorsanız sizlere https://www.siberakademi.net sitesini önerebilirim. Dersler video anlatımlı olup, aklınıza takılan soruları 7/24 canlı destek ekibi sayesinde o gün içerisinde cevabını öğrenebilirsiniz.
    php, android, web siteleri ve daha birçok bilgisayar programları eğitim videoları mevcuttur. Online sınavları sayesinde sertifika alabilirsiniz. Hiçbir bilginiz olmasa bile https://www.siberakademi.net sitesi sayesinde uzman bile olabilirsiniz.
    İyi Dersler Dilerim...

Ben ilkteknoloji'nin PHP Derslerine bakarak Giriş yaptım PHP'ye. İnternette bunun gibi içerikler aradığında çok kitap veya yabancı kaynağa ilerleyen zamanlarda başvurabilirsin. Şu anda Türkçe kaynaklar işini görür bence.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 11
    Son Mesaj: 24.06.2012, 21:27
  2. Asp oğrenmek istiyorum nereden başlamalıyım..
    Salleen tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 09.02.2006, 14:21
  3. programlamaya nereden başlamalıyım
    abaram tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.11.2005, 20:29
  4. Sıfırdan başlayan bilgisayar kullanıcıları için
    bugman tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 41
    Son Mesaj: 18.09.2005, 11:30

Gönderim İzinleri