6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan Ra2 ve benzeri oyunlarda kasma.

Arkadaşlar merhaba;

Çok eski bir oyun olmasına rağmen kopamadığım bir oyun olan Ra2 Red Alert 2 oyununda kasma söz konusu oyunun her anında oyun kasıyor Pc özellikleri aşağıda yazdığım gibidir sorun ne olabilir bilgi verirseniz sevinirim.

Pc Özellikleri;

MarKa Model: Packard Bell LV44-HC-604TK
    İntel Core İ5-3230M
    NVIDIA GeForce 710M - 2Gb Paylaşımsız
    500 Gb HDD
    8 Gb DDR3 Ram

herkese iyi forumlar.

Katılım Tarihi
    2011

sorun işletim sisteminden kaynaklanıyor,oyun çok eski o yüzden yeni işletim sistemlerinde kasması oldukça normal,yani oyunu açabilmen bile şans...

Alıntı Orijinalini Gönderen: romain Mesajı Görüntüle
    sorun işletim sisteminden kaynaklanıyor,oyun çok eski o yüzden yeni işletim sistemlerinde kasması oldukça normal,yani oyunu açabilmen bile şans...
    Peki düzeltme şansım yok mu?

Katılım Tarihi
    2011

malesef yeni işletim sistemlerinde bu oyunu rahatça oynaman pek mümkün değil...oyun çok eski...

romain e katılmıyorum.. Oyun eski doğru fakat açabilmen şans filan değil. Tahminimce sisteminiz WİN7 bu yüzden bir uyumsuzluk var. Fakat bu şöyle düzeltilir. RA2 'ye sağ tık yapıp YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR'ı ve WİNDOWS XP(SERVİCE PACK 3) uyumluluğuna ayarlayın. Sorun kalmayacaktır. Olmaz ise EKRAN KARTINIZI güncelleyin.

***KONUMUZ GÜNCELDİR (2020-2021) **
    RED ALERT 2 & YURİ %100 YERLİ OYUNCULAR İLE OYUN OYNUYORUZ !

Ön Not: Oyunu Windows10 ve Windows 8 de sorunsuz oynuyoruz.Alt+Tab, Siyah Ekran ,çözünürlük ve diğer Tüm sıkıntıları çözdük..Resimli Anlatım kanalda mevcuttur.

Merhaba Arkadaşlar,Efsane oyun Red Alert 2 yi ve Yuri'yi özlediğinizi ve hemen oyuna katılmak istediğinizi biliyoruz...artık işleri çok kolaylaştırdık..oyuncu bulma derdine son..tüm yerli oyuncular "discord" isimli yeni kanalımızda,ayrıca oyunla ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz,kanala giriş yapmanız yeterli. Elinde oyunu olmayanları da unutmadık,kanalımızdan kolayca indirip yükleyebilirsiniz.evet,hemen linke tıklayın ve aramıza katılın.
    Not: Girişte bir kullanıcı adı belirleyin ve discord uygulamasını Pc' nize kurun.

Giriş Buradan: https://discordapp.com/invite/PfDtdCy

Benzer Başlıklar

1. Oyunlarda kasma sorunu
    cemomuro tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 23.11.2012, 19:41
  2. Oyunlarda Kasma!
    mehbur9999 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 18.09.2011, 05:14
  3. Oyunlarda kasma.
    efsane_ercan tarafından Donanım forumunda