Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
57 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

yahu sen bizim sözümü dinlesene.telefon üretmeyen markadan telefon alınamaz.bu kadar açık ve net.şimdiye kadar vestel in neler yaptığını gördük.casper 'ın ucuzluğunun karşılığının da gördük.bundan sonrası sana kalmış.bunca kişi yanılıyorsa senin dünya farklıdır.

2. Varsayılan

casper'ın teknik servisinde çalıştım kullandığı malzeme gerçekten kötü... Lg'nin ürünlerini tavsiye ederim birdaha düşün istersen

Alıntı Orijinalini Gönderen: mstferkaya Mesajı Görüntüle
    yahu sen bizim sözümü dinlesene.telefon üretmeyen markadan telefon alınamaz.bu kadar açık ve net.şimdiye kadar vestel in neler yaptığını gördük.casper 'ın ucuzluğunun karşılığının da gördük.bundan sonrası sana kalmış.bunca kişi yanılıyorsa senin dünya farklıdır.
    Neden bu kadar sert bir mesaj attığını anlayabilmiş değilim? Ben her markaya şans veriyorum, ürünlerini tarafsız bir gözle inceliyorum. En önemlisi, yanılgıya düşmemek için araştırıp, soruşturuyorum. Farkındaysanız hiçbir markanın fanboyluğunu yapmıyorum! Sadece pişman olmamak adına yeni çıkacak ürünlere de bir göz atmak ve dilediğim telefona kavuşmak istiyorum.

4. Varsayılan

Arkadaşım sana tüm karşılaştırmaları teker teker anlatabilirim .Ama dediğim gibi samsung veya htc ,LG gibi markalardan iyi telefon almak istiyorsan iyi para vermen gerekiyor... casper la gm farkını anlaman için detaylı

http://www.cepseyir.com/general-mobi...astirmasi.html

ben sert mesaj atmadım ki .sadece senin bazı konular hakkında yanıldığından bahsettim.şimdiye kadar hiç çin malı telefon kullandın mı bilmiyorum ama ondan farksızlar,casper türkiyede süregelebilen bir markadan başka bir şey değil.üstteki testi sende okudun mu bilmiyorum ama herşeyi anlatıyor.casper telefonun pili öldükten sonra farklı bir pil taksan bile sana sorun yaratabilir.telpa servislerine de güven illa ucuz sa gm al ama sen performans arıyorsan yineden lg den samsung ve htc den şaşmaman lazım.Ben daha fazla yazmak istemiyorum umarım doğru karara varırsın.

6. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: mstferkaya Mesajı Görüntüle
    ben sert mesaj atmadım ki .sadece senin bazı konular hakkında yanıldığından bahsettim.şimdiye kadar hiç çin malı telefon kullandın mı bilmiyorum ama ondan farksızlar,casper türkiyede süregelebilen bir markadan başka bir şey değil.üstteki testi sende okudun mu bilmiyorum ama herşeyi anlatıyor.casper telefonun pili öldükten sonra farklı bir pil taksan bile sana sorun yaratabilir.telpa servislerine de güven illa ucuz sa gm al ama sen performans arıyorsan yineden lg den samsung ve htc den şaşmaman lazım.Ben daha fazla yazmak istemiyorum umarım doğru karara varırsın.
    Casper hakkında sana katılıyorum.Ama general mobile de önemli olan telefonun içi ,aynı özellikte 2 telefon varsa ve kullanılan malzeme aynıysa bir 1500tl biri ise 500tl ise sen onun adına para vermiş olursun ki gm nin cpu su dandik işlemcilerden değil sorun yaşamassın, şu an yaşayabileceğin en büyük sıkıntı servis olur ama o sorun samsung ta da var bak bu linkteki pilger adlı üyenin yorumunu incele hak verirsin http://forum.shiftdelete.net/telefon...covery-mi.html
    En son kralvampir tarafından düzenlenmiştir: 24.08.2013 02:09

Şu an X3-02 var bende, galiba bir süre daha bununla duracağım. Yurt dışında gelen telefon fiyatlarında inanılmaz bir artış var. (Doların yükselmesiyle orantılı galiba) En basit örneği 1.700 TL'ye satılan ürün bugün 1.900 TL'ye çıktı.

8. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Numara1 Mesajı Görüntüle
    Şu an X3-02 var bende, galiba bir süre daha bununla duracağım. Yurt dışında gelen telefon fiyatlarında inanılmaz bir artış var. (Doların yükselmesiyle orantılı galiba) En basit örneği 1.700 TL'ye satılan ürün bugün 1.900 TL'ye çıktı.
    General mobile nin fiyatı yükselmedi ama bulmak sorun peynir ekmek gibi satıldı fakat şu an fırsatçılar dolaşıyor.Sana tavsiyem 1 aya kadar beklemen

Yalnız benim beğendiğim Casper modeli ile GM Discovery'nin tasarımları çok farklı.

Ben çok yuvarlak kenarlı değil de, daha düz kenarlı telefonları seviyorum. GM'nin tasarımı hoşuma gitmedi.

Bir domates alacağını var sayalım. Bir yanda tarladan çiftçi amca toplayıp satıyor. Diğer yanda da bir bakkal var kim bilir nereden getirtmiş o da domates satıyor. Hangisinden alırdın domatesi? Eminim üreticisi kendi olan çiftçi amcadan alırdın. Casper neyi kendisi üretiyor ki adam yerine koyup telefon almayı düşünüyorsun ondan anlayamadım.

Benzer Başlıklar

1. Creative A320 Almayı planlıyorum nasıl dır
    EmReRase tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 26
    Son Mesaj: 15.09.2013, 12:34
  2. Yanıt: 8
    Son Mesaj: 20.03.2012, 21:13
  3. Laptop PC Almayı Planlıyorum [SONY VAIO]
    ReiSoft2 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 20.03.2012, 21:06
  4. Ses Kartı & Mikrofon almayı planlıyorum ?
    Pozitron tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 05.02.2010, 22:55
  5. Yeni bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorum tavsiyelerinize muhtacım...
    mhakan78 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.02.2009, 15:58

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •