Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
57 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Casper VIA Almayı Planlıyorum

Herkese merhabalar;

Casper VIA'nın 700 TL'lik a3216 modeli çok hoşuma gitti. Özelliklerine göre fiyatı da gayet cazip geliyor. Şu ana kadar telefon hakkında olumsuz bir yorum okumadım.

Özelliklerine şu linkten bakabilirsiniz: http://www.casper.com.tr/casper-via-...-telefon-a3216

Sizce bu telefon alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum.

casper a bu güne kadar hiç güvenmedim.bugünde güvenmem.

2009'dan beridir Casper PC kullanan birisiyim. Acemi olarak başladığım için defalarca çökerttiğim, kendimi geliştirmek için sayısız işkencelere maruz bıraktığım bilgisayarım, hala takır takır çalışıyor kendisi. Açıkçası Casper firması hakkında içimizde oluşan ön yargıları yıkmamız gerek diye düşünüyorum.

çok kez kullandım.pc leri aşırı sesli ve ısnıyor.keşke herkes seninki gibi kullansa .oyun delisi olmamama rağmen çok ıstıyor.oyun açsam tost yapabilirim.

casper deyince kaç

'Casper' adına bakmadan, telefonun teknik özelliklerini inceleyip, fiyatı hakkında bir yorumda bulunabilir misiniz? Yani o parayı vermeye değer mi?

kazperdan selam bile almam (=

8. Varsayılan

casper sonuçta başkasına ürettiriyor.Ama bana sorarsan telefon işinde yeni
    güvenilmez.Ama sana gm discovery i önerebilirim.Özellik bakımından daha üstün fakat daha ucuz .Kullandığın o modeli iyi bir üretici üretmiş olabilir ama casper ile exper genelde dandik üretiyor

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    kazperdan selam bile almam (=
    Sende mi?

Alıntı Orijinalini Gönderen: kralvampir Mesajı Görüntüle
    casper sonuçta başkasına ürettiriyor.Ama bana sorarsan telefon işinde yeni
    güvenilmez.Ama sana gm discovery i önerebilirim.Özellik bakımından daha üstün fakat daha ucuz .Kullandığın o modeli iyi bir üretici üretmiş olabilir ama casper ile exper genelde dandik üretiyor
    Haklısınız, bende henüz yeni olduğu için pek güvenemedim. Dediğiniz telefon modelini inceleyeceğim.

Yalnız bir soru sormak istiyorum, Casper bu telefonun % (yüzde) kaçını kendi üretiyor? Elbet kendisine ait bir şeyler vardır. Yoksa tamamen yurt dışından getirip, üzerine sadece logosunu mu yapıştırıyor?

10. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Numara1 Mesajı Görüntüle
    Sende mi?

Haklısınız, bende henüz yeni olduğu için pek güvenemedim. Dediğiniz telefon modelini inceleyeceğim.

Yalnız bir soru sormak istiyorum, Casper bu telefonun % (yüzde) kaçını kendi üretiyor? Elbet kendisine ait bir şeyler vardır. Yoksa tamamen yurt dışından getirip, üzerine sadece logosunu mu yapıştırıyor?
    Adamlar gizli tutmuş ama bi siteden aldığım bilgiye göre yorum yapan kişi şöyle demiş ''Bu telefon çinli/tayvanlı bir firmanın telefonu. Casperın yada GeneralMobile ın tek yaptığı kendi marka logosunu koydurup ürettirmek.
    Telefonun montajı çinde yapılıyor, birde pili çinde üretiliyor. Geri kalan parçalar koreden, tayvandan geliyor.''
    Fakat sana tavsiye ettiğim telefonu kim ürettiği belli amerikada üretiliyor bak ismi blu life play

Benzer Başlıklar

1. Creative A320 Almayı planlıyorum nasıl dır
    EmReRase tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 26
    Son Mesaj: 15.09.2013, 12:34
  2. Yanıt: 8
    Son Mesaj: 20.03.2012, 21:13
  3. Laptop PC Almayı Planlıyorum [SONY VAIO]
    ReiSoft2 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 20.03.2012, 21:06
  4. Ses Kartı & Mikrofon almayı planlıyorum ?
    Pozitron tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 05.02.2010, 22:55
  5. Yeni bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorum tavsiyelerinize muhtacım...
    mhakan78 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.02.2009, 15:58

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •