3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
    BuGRaHaN_1989 Misafir

Varsayılan HTC Cha Cha Tema Türü: .apk Değiştirme Yardım

Selam Arkadaşlar Ben HTC Cha Cha Alıcam Ama 1 Tema Var Bende Beğendiğim Ama Türü : .nth Bunu Nasıl .apk Yapabilirim Bildiğiniz Tür Değiştirme Programı Varmı Lütfen Yardım Edermisiniz Birde Bana Tema Yapma Programı Önerirmisiniz 2 Tane Arkadaşlar 1 Tür Değiştirme Birde Tema Yapma Programı Bekliyorum Arkadaşlar Sizden Yardım....Program Önerin Lütfen Bana.....

Alıntı Orijinalini Gönderen: BuGRaHaN_1989 Mesajı Görüntüle
    Selam Arkadaşlar Ben HTC Cha Cha Alıcam Ama 1 Tema Var Bende Beğendiğim Ama Türü : .nth Bunu Nasıl .apk Yapabilirim Bildiğiniz Tür Değiştirme Programı Varmı Lütfen Yardım Edermisiniz Birde Bana Tema Yapma Programı Önerirmisiniz 2 Tane Arkadaşlar 1 Tür Değiştirme Birde Tema Yapma Programı Bekliyorum Arkadaşlar Sizden Yardım....Program Önerin Lütfen Bana.....
    BuGRaHaN;

Bu tür sistemler TELİF HAKLARI ile korunmaktadır.Böyle bir dönüştürücü program mevcut değil.Değiştirebilsen bile Tema dosyasını telefona attığında "Tema bozuk,veya desteklenmiyor" uyarısı alırsın.Fakat küçük çaplı tema oluşturma programları mevcut... veya

www.zedge.net sitesine üyelik açıp oradan kendine uygun beğendiğin bir temayı kullanabilirsin. Ve burada da dediğim gibi küçük çaplı tema yapma bölümü mevcuttur. Tek yapman gereken siteye üye olduktan sonra sağ üstten telefon modelini seçip " THEMES" sekmesindeki temalara göz atman. Kolay gelsin.

En son FaMaS tarafından düzenlenmiştir: 22.08.2013 00:21
    Şu kopan fırtına, Türk ordusudur yarabbi...
    Senin uğrunda ölen ordu,budur yarabbi...
    Taa-ki yükselsin ezanlarda müeyyed nam-ın
    Galip et...Çünkü bu son ordusu'dur islam'ın....

BuGRaHaN_1989 Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: FaMaS Mesajı Görüntüle
    BuGRaHaN;

Bu tür sistemler TELİF HAKLARI ile korunmaktadır.Böyle bir dönüştürücü program mevcut değil.Değiştirebilsen bile Tema dosyasını telefona attığında "Tema bozuk,veya desteklenmiyor" uyarısı alırsın.Fakat küçük çaplı tema oluşturma programları mevcut... veya

www.zedge.net sitesine üyelik açıp oradan kendine uygun beğendiğin bir temayı kullanabilirsin. Ve burada da dediğim gibi küçük çaplı tema yapma bölümü mevcuttur. Tek yapman gereken siteye üye olduktan sonra sağ üstten telefon modelini seçip " THEMES" sekmesindeki temalara göz atman. Kolay gelsin.

Teşekkür Ederim Haklısınız Bende Bir Tema Var Dini İslami Tema Hacc Teması Bu Yüzden Çok Araştırdım Bulamadım Dini Bir Tema Ama Bana Bir Yardım Ederseniz Tema Yapmak İstiyorum Ama Program İle Birlikte Yapmak İstedim Lütfen Bana Bir Program Bulurmusunuz Bu Yüzden Yardım Edin Lütfen Bekliyorum....

Benzer Başlıklar

1. Windows Xp Tema Değiştirme Problemi
    Artistanbul tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.04.2011, 13:48
  2. Vistada tema değiştirme...
    ozi_23 tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 10.09.2009, 09:20
  3. Blogger tema Değiştirme nasıl yapılır
    ENqiiN tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1