3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Bilgisayar otomatik donuyor veya kapanıyor.

merhabalar

arkadaşlar dün oyun oynarken birden ekran karardı ışıklar söndü zannettim baktım laptop kapanmış.

15 dk sonra açtım bu sefer ekran silik silik oldu sonra düzeldi ama pc dondu kendine gelmeyince korktum açmadım şimdi açtım ne olacağını bilmiyorum umarım tekrar olmaz ama yinede neden olduğunu merak ediyorum :S

laptop yeni canavar bir şey .. 2gb ekran kartı 8 gb ram 1 tb harddisc mevcut .. eğer sürekli olursa geri göndereceğim onda problem yokta yeni alınan bir canavar gibi bilgisayarın nasıl olurda kolay kolay böyle bozulur hala anlamadım :S

2 kez yere düştü ama yüksek mesafelerden değil. bir seferinde 7 aylık yeğenim pc sehpadayken öyle sehpanın ayaklarına tutunup ayağa kalkmış tuttu bilgisayarı aşşağı çekti yarım metre ya var ya yok birde kardeşime laptop'u balkona götürmesini istemiştim elinden kaçırmış tam yere değerken dizleriyle tutmuş duvara çarpmış :S

bunlar sebep olabilir mi acaba ?

2. Varsayılan

cevap yok mu :S

3. Varsayılan

yahu biriniz yardım etsin :S bugünde açtım bir anda dondu sonra hiç kesilmeden aralıksız " rrrrrrr " diye ses çıkardı bilgisayar ardından ekran mavi oldu yazılar çıktı bende kapattım .. :S

Benzer Başlıklar

1. Bilgisayar 10 15 dakika sonra otomatik kapanıyor
    mutu_ozenc tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.05.2013, 19:31
  2. Windows live messenger otomatik kapanıyor.
    MahmutYum tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 20.01.2012, 23:05
  3. Bilgisayarım Otomatik Kapanıyor ?
    taereh tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 09.08.2011, 07:52
  4. Pc donuyor veya kapanıyor bazen fan çalışmaya devam ediyor
    haydaremmi tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.04.2011, 04:16
  5. bilgisayar otomatik kapanıyor