Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
57 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

hocam öncelikle enerjin ve yaptığın oyun nedeniyle seni kutlarım. yanlız forumlarda flood diye bişey var ve 3. sınıf forumlar hariç her yerde yasak. aynı konuda 20 mesajın 16 sı senin. heperaktif flood klasmanındasın dikkat et modlara çarpılma

anladım teşekkür ederim uyarın için, bilmiyordum bunu.

Varsayılan strateji oyunu gizgi

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    kaydolurken Türk Bayrağı ve Türkiyeden şehir seçemiyormuyuz.
    Bayrak seçimi :
    Eğer almak istediğimiz bayrağı kullanan biri var ise onu seçemiyoruz. ancak o devlet yıkılırsa bayrağı ilk gören, bayrağı kullanmak istiyorsa alır. Ülkelerin yıkılması da çok sürmüyor.

Şehir seçimi :
    Herkes aynı harita üstünde oynuyor. Şehir seçerken en güvenliksiz şehirleri seçebiliyoruz. Bir nevi isyan çıkartıyoruz başkasının ülkesinde. Eğer türkiyedeki şehirlerin sahibi, şehirleri iyi yönetiyorsa, muhafız ve askerleri var ise o şehirleri seçemiyoruz.

Bu oyunda her bayrağı tek kişi yönetiyor, devletlerin ömrü de çok uzun olmuyor, başkaları tarafından yıkılıyor. Biraz totalwar misali..

Oyunu oynamaya sadece sağ kalmayı başarabilenler devam edebiliyor. Bir ülkeyi 5 10 gün yönetebilmek çok zor. online strateji oyunlarından biraz farklı olarak normal bir bilgisayar strateji oyununa benzetmeye çalıştım. Bunda, bir totalwar hayranı olmam; age of, empire earth, knights of honour, cesar, making history gibi oyunları çok sevmem etkili oldu. online strateji oyunlarını ise oldum olalı hiç sevmedim, askeri yolluyorsun yarın ulaşıyor.. bu mantığı yıkmak istedim. Ve de yıkdım.
    En son gizgi tarafından düzenlenmiştir: 21.10.2013 11:22 Sebep: yanlış yazım

6. Varsayılan

nasıl bır oyun yapabılıyoruz ? merak ettım de?

Mesela ben, öncelikle çok oyun oynadım. Oyunlarda en çok neyin hoşuma gittiğini veya neden hoşlanmadığımı biliyorum. Ona göre nasıl bir yol izleyeceğimi biliyorum. Ama burası internet öyle herşeyi ekleyemiyorsun, yavaşlıyor, tıkanıyor. Hızlı olması lazım.

Totalwar ın avrupa haritası beni hep etkilemiştir, gerçek bir tarihi yaşıyorsun sanki ve feth ediyorsun. age of empire serileri ve empire earth serileri nin grafikleri, sesleri, cesar 3 deki ticaret, insanlara tıklayınca hissettiklerini söylemeleri, ürettiğin malları depoya taşımaları. knights of honour daki diplomatik ilişkiler, making history deki strateji.

Böylelikle ne yapacağını bilerek yola çıktınmı, birazda heves ve programlama bilgisi ile, al işte bir oyun yaptım )

yeni özellikler ekledim:

online strateji oyunu Gizgi' de en iyiler

online strateji oyunu gizgi'de en zeki 10 başkomutan
    online strateji oyunu gizgi'de en zeki 10 öğretmen
    online strateji oyunu gizgi'de en zeki 10 imam
    online strateji oyunu gizgi'de en zeki 10 üretici
    online strateji oyunu gizgi'de dünyanın en zeki 10 kişisi
    online strateji oyunu gizgi'de dünyanın en yaşlı 10 kişisi
    online strateji oyunu gizgi'de dünyanın en genç 10 kişisi
    online strateji oyunu gizgi'de en düşük zekalı 10 kişi

Rusyayı alan arkadaş tüm şehirleri almış tebrik ediyorum hakkaten zor işdi.

Benzer Başlıklar

1. Google Chrome - Türk Bayrağı Teması (Kendi Yapımım)
    AderAndro tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 20.05.2012, 19:11
  2. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 25.08.2009, 22:53

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •