4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Korsan Cd ile format attıkdan sonra...

Selamun Aleykum

Arkadaşlar Tosbiha markalı bir laptop aldım içinde ürün kurtarma vardı bunu cd'ye çekmediğim için bir süre sonra bozuldu ve hata vermeye başladı ve formatı atamadım. Sonrasın'da Korsan Cd ile Windows 7 Professional Yükledim.Ve birkaç yerden bir şeyler duydum bu korsan cd'sini Laptop'un Arka kısmanda'ki cd'key i yazarsan orjinal olur diyorlar bu doğrumu.

Teşekkürler..

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ZONGULDAK

Laptop'un arkasındaki cd- anahtarının Windows 7 Professional Edition'a ait olması lazım. Eğer arkadaki anahtar starter, Home Basic, Home Premium, Enterprise ya da Ultimate sürümlerinden birine aitse kabul etmez. Eğer orijinal olsun istiyorsan anahtar hangi sürüme ait ise o sürümü yükleyip anahtarı girmelisin.
    PhenomII X4 955 8 MB, Zalman CNPS10X CPU Fan, Gigabyte 990XA-UD3, Sapphire HD6870 1GB, 3*2GB HiLevel DDR3 1600 MHz, Corsair 120 GB Force GT SATA3 SSD, Seagate 1GB Barracuda ST1000DM003, Samsung 320GB 16M SATA2, LG 22XNS40 DVD-RW, Samsung P2250 2ms DVI LCD Monitor, NetMaster CBW-383Z4 (uydunet modem), OCZ stealthxstream 600W PSU, Minton kasa, VESTEL HT-728DT 5+1, --Windows 7 64bit Ultimate

Alıntı Orijinalini Gönderen: intricate Mesajı Görüntüle
    Laptop'un arkasındaki cd- anahtarının Windows 7 Professional Edition'a ait olması lazım. Eğer arkadaki anahtar starter, Home Basic, Home Premium, Enterprise ya da Ultimate sürümlerinden birine aitse kabul etmez. Eğer orijinal olsun istiyorsan anahtar hangi sürüme ait ise o sürümü yükleyip anahtarı girmelisin.
    Anladım çok teşekkür ederim kolay gelsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: intricate Mesajı Görüntüle
    Evet doğru

Benzer Başlıklar

1. PC format attıkdan sonra kasmaya başladı
    afat12 tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 01.02.2010, 18:10
  2. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.01.2010, 13:53
  3. Format Attıkdan Sonra Enternet drivers yükleyemedim
    the_myte tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 30.11.2008, 16:30