5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Forum İstanbul

Exclamation IPHONE 4 Alıcam ama Fazla bi bilgi bulamadım !!!!!

Slm arkadaşlar ıphone almak istiyorum en sonunda arkadaşlarım dedi ki ıphone alıcaksan en az 16 gb olsun sonra üzülürsün verdigin paraya dediler düşündüm ama bana 16 gb fazla ben samsung s3 de kullandım 4 gb hafıza kartı bile fazla geliyordu ) oyun la çok fazla işim olmuyor olsa da en fazla 1-2 tane indiriyorum vakit geçsin diye oda genel olarak konuşma internet girme ve msj olarak kullanıyorumn 8 Gb yeter diye düşünüyorum 16 gb biraz daha fazla para vermeye gerek yok dedim ama ıphone kendi sitesinde ıphone 4 diye bişey yok teknik öz. falan bakayım dedim ıphone 4s var 8 gb olarak ama normal sitelerdeki yazılan öz. gibi degil tabi ıphne 4 kalktı mı ? kalktıysa neden bi çok sitede var kullanışlı mı degil acaba ? 1000 tl fiyatı bu arada sizden gelen yorumlara göre alıcam bu tel .
    >>>> Bilmediğin Hiç Bir Şeyi Kurcalama <<<<

İphone 4s in üretimi durduruldu. Millet elindeki malları satıyor. Ayrıca sırf adı yüzünden bir telefon alınır mı ya. Pişman olursun, söylemedi deme.
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: techno20 Mesajı Görüntüle
    Slm arkadaşlar ıphone almak istiyorum en sonunda arkadaşlarım dedi ki ıphone alıcaksan en az 16 gb olsun sonra üzülürsün verdigin paraya dediler düşündüm ama bana 16 gb fazla ben samsung s3 de kullandım 4 gb hafıza kartı bile fazla geliyordu ) oyun la çok fazla işim olmuyor olsa da en fazla 1-2 tane indiriyorum vakit geçsin diye oda genel olarak konuşma internet girme ve msj olarak kullanıyorumn 8 Gb yeter diye düşünüyorum 16 gb biraz daha fazla para vermeye gerek yok dedim ama ıphone kendi sitesinde ıphone 4 diye bişey yok teknik öz. falan bakayım dedim ıphone 4s var 8 gb olarak ama normal sitelerdeki yazılan öz. gibi degil tabi ıphne 4 kalktı mı ? kalktıysa neden bi çok sitede var kullanışlı mı degil acaba ? 1000 tl fiyatı bu arada sizden gelen yorumlara göre alıcam bu tel .
    Sakın öyle birşey yapma kardeşim saçmalama lütfen iPhone 4 mü kaldı
    Sana tavsiyem şu 1300 TL ye LG Optimus G yi direk almalısın hiç bekleme eğer okadar para veremeyeceksen 1000 TL ye LG Nexus 4 ü öneririm 2 sinden birini al çok daha rahat ediceksin.

Arkadaş Üretim Durdu İphone 5 Alabilirsin

Dostum iPhone 4'ün üretiminin durması bir yana, Apple iPhone 4 için artık yazılım desteği sunmuyor yani IOS 7'den mahrum kalırsın eğer iPhone 4 alırsan. 4S alırsan da gelecek IOS sürümünde mahrum kalacaksın. Şu an en iyi seçenek iPhone 5 gibi duruyor. iPhone 5'ten aşağısını alırsan hem parana yazık olur hemde telefonun yavaşlığıyla uğraşırsın. Bana kalırsa iPhone 4 alacağın parayla git Vatan'da haftasonu LG G2 al ve Snapdragon 800 ile hızın keyfine bak.
    Intel i7 4790k CPU + Noctua NH-U12S CPU Cooler
    Sapphire R9 380X Nitro GPU , 6GB 1600mhz RAM
    Zalman Z11 + Xigmatek Centauro 700W 80+ PSU
    MSI Z97 Gaming 5 , Samsung 840 Evo 250GB

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.11.2012, 10:21
  2. Notebook,Iphone 4s,Mp4 player alıcam yardım lütfen
    jahn001 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 27.08.2012, 19:05
  3. daha fazla bilgi
    BURAK81 tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 20.10.2008, 16:06
  4. bir ses kartı alıcam nette bulamadım.siz biliyorsanız yazın.
    pegasusline tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 17.04.2006, 00:17

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •