7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Backtrack 5r3 kablosuz ağ sorunu

S.A win7 yüklü pc ye wmware 9 kullanarak backtrack 5r3 kurdum. Elimde tplink 150 mbpslik wireless adaptör var (model wn7200) wmwareyi açıp backtrackı başlattıktan sonra wm-rem. devi.-realink 802.11 n wlan-disconnect şeçeneklerini şeçiyorum. Root penceresine ifconfig yazdığım zaman adaptörün mac adresini görüyorum. airmon-ng yazdığım zaman ınterface chipset drıver ----- wlan0 ralink rt2870/307 rt2800usb - [phy0] yazısı çıkıyor root penceresinde... yanlış anlamadıysam wıreless adaptörü tanıyor aynı zamanda wireless adaptör monitör mod uyumlu ama bi türlü kablosuz ağları görmüyor root penceresine bir iki koddan sonra airodump-ng mon0 yazdıktan sonra hiçbir kablosuz ağı bulamıyor uygulamalar-internet –wicd network manager kısımında kablosuz ağ bulunamadı kablolu ağa bağlanıldı yazıyor pc de kablolu ağ bağlantısı yokken. Pek bişey anlayıp bilmediğim bi konu belki çok basit bir hata yapıyorum sorunu anlatabilmişimdir umarım yardımlarınızı bekliyorum...

yok mu yardım edecek birisi?????

wm üzerinden öyle sapıtık şeyler yapabiliyor bence dvd den çalışan sürüm üzerinden yada direkt olarak hdd ye kurun öteki türlü çok uğraştırıyor yok kartı gördü yok sürücüsü olmadı vs ler çok can sıkıyor (=

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: RAMAZANS38 Mesajı Görüntüle
    yok mu yardım edecek birisi?????
    Bence fazla ugraşma kardeş wpa2 / wpa ise şifreler kırman çok zor. wep se şansın var.

Alıntı Orijinalini Gönderen: serkanaytas Mesajı Görüntüle
    Bence fazla ugraşma kardeş wpa2 / wpa ise şifreler kırman çok zor. wep se şansın var.
    yok kırılıyorda biraz vakit alıyor sadece (=

6. Varsayılan

WPA 2 nasıl kırdın anlatırmısın paket dinleyerek mi sadece.

hem paket dinleyerek hemde karşı modemi sürekli düşürerek yapabiliyorsun azcık araştırma ile bulabilirsin google 1001şifrekırma yaz çıkan sonuçlara göre biraz bilgi edinerek çok şey başarılabilir , tabi bunları hiç bir zaman birilerinin netini çalmak için kullanmıyorum kul hakkı ile Cenab-ı Hakkın karşısına çıkmak istemem (=

ayrıca forum içi mesajlaşmalarda bu tip konular kesinlikle yasaktır,ben genel amaçlı olarak yazdım (=
    En son AmbaSSadoR tarafından düzenlenmiştir: 29.10.2013 22:09

Benzer Başlıklar

1. Backtrack 5 Yardım
    btopal34 tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 11.08.2013, 15:15
  2. Backtrack 4 kablosuz ağ kartı sorunu
    hkojima75 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.04.2010, 15:14
  3. Backtrack 4 de bağlantı sorunu
    zombiking tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda