7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Unhappy Lumia mı İphone mu ?

Arkadaşlar ben lumia 620 almayı planlıyorum belki daha üst modelleride olabilir ama iphone 4 yada 4s ikinci el de alabilirim genellikle video kayıt için ses kalitesi benim için çok önemli sizce hangisini almalıyım ve birde vazgeçilmez olarak oyun oynamak istiyorum deliler gibi yardımcı olursanız sevinirim

Nokia kalitesine güvenerek Phone 8 li bir telefon alırsan yaşayacağın pişmanlık fazla olacaktır. İphone ise adından fazla çok fazla birşey vaat etmeyecektir. Neden Samsung, Sony, LG yi düşünmüyorsun ki... Her istediğin oyununu da oynarsın...
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

Kasma sorunları beni bitiriyor o yüzden diyorum ses kalitesine önem veriyorum daha çok ben gitar çalıyorum ve söylüyorumda bunları kayıt alıcam ve ses kalitesi benim için çok önemli bu yüzden yardımcı olursanız baya sevinirim oyunu unutmamak lazım. Lg'lerde ses kalitesi gayet iyi diye biliyorum

Teknoloji mağazasında modelleri deneyerek almanı öneririm. İstediğin kaliteyi yine ancak sen karar verebilirsin.
    En son Cyberneo tarafından düzenlenmiştir: 13.12.2013 00:17
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

Sony, LG olabilir aslında peki Lumia'da pişmanlık derken neler mesela

Peki teşekkürler

Samsung S3 iPhone 4S ile yaklaşık fiyatta. Android kullandığı için çok fazla oyun seçeneği var. Bir Carl Zeiss olmasa da kamerası gayet iyi. Ses kayıdı da kalitelidir.
    Packard Bell TS11HR-703TK; Intel Core i7 2630QM 6MB L3 Cache 2.00 GHz Turbo Boost 2.93 GHz, 8GB DDR3 RAM, nVidia GeForce GT540M 2GB, 500GB HDD 5400 Rpm, USB3.0, Bluetooth 3.0

Benzer Başlıklar

1. lumia 925 kamerası
    asdsss tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.10.2013, 23:17
  2. Lumia 925 kamerası.
    asdsss tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.10.2013, 12:06
  3. Lumia 920 mi Note 2 mi
    Fandroid tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 8