Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

eğer öyle bir şey varsa hiç uğraşmam götürürüm direk polise adamı şikayet ederim daha kimsenin hatrıda kurtarmaz o adamı.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    yüklenecek imei numarasının ait olduğu telefonun internet hızı ne ise yenisininde o oluyor diyorlar. yani imeisi alınan telefon eskiyse ve 3g si yoksa operatör yeni yüklenen telefondada 3g hıza izin vermiyormuş. başıma geldi diyenlerin yalancısıyım

laf oyunu yapmış root atılan ya da yenen bir şey değil. böyle boş boş konuştuğunda akıllı göründüğünü sanma. bir şeyde yardım edeceksen edersin etmeyeceksen böyle boş laf oyunlarıyla gelip boş konuşma. imei numarasıda değişmezmiş. çok bilgili insan al şu an telefon elimde sony ericsson k700i imei numarası var. telefonda gayet güzel çalışıyor anlayacağın kendini çöpe atabilirsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: oasman Mesajı Görüntüle
    Root atılan veya yenen bir şey değil. Windows'ta var olan Admibistrator kullanıcısının karşılığı. Normal kullanıcıların yetkisi sadece kendi dosyaları ile sınırlıyken, root tüm dosyalar üzerinde yetkili. root hesabından giriş yapıldığında, kurulan tüm uygulamalar tam yetkili çalışır. Kötü amaçlı bir uygulama kurulmadığı sürece veya birinin dışarıdan erişim sağlayıpta, tam yetki ile cihazında işlem yapmadığı sürece bir şey olamz. İMEİ numarasını değiştirmek için root yetkisi yeterli değil. Donanıma erişilmesi gerekir ve bunu yapabilecek kişilerde sen, ben veya o, bu değil. Eminim samsung'un teknik servisindeki görevliler dahi bunu başarabilecek kıvalifiyede değiller. Uğraşsınlar, bozarlar ve sen de kurtulursun.

Alıntı Orijinalini Gönderen: JacKai Mesajı Görüntüle
    çakma derken telefon orjinal sadece pasaport kaydı yok. yoksa fake s4 değil. şimdi 5800 ile devam ediyorsun google playden 5800 programlarını mı indiriyorsun yoksa s4'e izin veriyor mu? cihaz şu an elimde değil bu öğleden sonra gelecek o zaman denerim verdiğin kodu. teşekkür ederim.
    android yazılım tabi ki bakalım nereye kadar gidecek orası bitse normal apk dosyaları nette dolanıyor bulur indirir wifi üzerinden yada kablo iletele atar yine devam deriz (=
    o kod orjinal S4 lerde işe yaramıyor (=

kardeş şu an telefon bende supersu diye bir program var. rootda atılmış imei numarası değiştirilmiş. imei numarası sony ericsson k700i diye bir telefonun. ben telefonu eski haline nasıl getiririm? şu an bu telefonun bu haldeki artıları ve eksileri ne? amacım telefonu eski haline getirip bir pasaport bulup kaydettirmek. eğer biliyorsan detaylı anlatırsan çok sevinirim. kodda yaramadı dediğin gibi. çünkü telefonu güncelleyim dedim. bana uyarı olarak cihazınız modifiye edildi. yazılım güncellemeleri mevcut değil dedi. telefon şu an sony ericsson gibi davranıyor.

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    android yazılım tabi ki bakalım nereye kadar gidecek orası bitse normal apk dosyaları nette dolanıyor bulur indirir wifi üzerinden yada kablo iletele atar yine devam deriz (=
    o kod orjinal S4 lerde işe yaramıyor (=

supersu uygulaması içinde root kaldırma diye bir seçenek mevcut !yalnız pasaport kaydı için yine imei nosuna ihtiyacın var zaten senin cihazdaki klonlanmış durumda yanlış anlamadı isem (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: JacKai Mesajı Görüntüle
    o yüzden şunu da sorayım root atarsa ben o telefonu bir daha açılmayacak şekilde nasıl bozarım? kısacası karşımda bir üçkağıtçı var ve arkadaşımda ona uyuyor. ama arkadaşımı kırmak istemiyorum bu telefondan da kurtulmak istiyorum. siz olsaydınız ne yapardınız?
    telefonun tamamen yokolmasınımı istiyorsun yoksa "bu bozuldu elimde kaldı" hesabı bir şeymi istiyorsun
    İşlemci :Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz (4 CPUs)~ 3.2GHz - Ram:8GB - Sistem:Windows 8 Single Language 64-bit - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630
    Mozilla Firefox
    , Windows 8.1 , Android 4.0.4 Kullanır

bozuldu elimde kaldı seçeneği daha iyi.

Alıntı Orijinalini Gönderen: MCKKYTRK Mesajı Görüntüle
    telefonun tamamen yokolmasınımı istiyorsun yoksa "bu bozuldu elimde kaldı" hesabı bir şeymi istiyorsun

bak karşında cahil birini düşün ve öyle anlat lütfen. klonlanan imei ne gibi bir zararı var ve bundan kurtulamaz mıyım? şu an orjinal imei numaramı artık kullanmayacak mıyım? tamam supersu içinde root kaldırma seçeneğini gördüm. ama onu uygularsam her şey eskisi gibi olacak mı? kısacası şunu diyorum bu telefona her ne yaptıysalar her şeyi geri almak istiyorum eskisi gibi olsun. sonra orjinal imei numarasıyla kendim telefonu kaydettireceğim. yani planım bu.

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    supersu uygulaması içinde root kaldırma diye bir seçenek mevcut !yalnız pasaport kaydı için yine imei nosuna ihtiyacın var zaten senin cihazdaki klonlanmış durumda yanlış anlamadı isem (=

eyvallah ama artık telefonu açılmaz yapmak istemiyorum. eski haline getirip bir pasaporta kendim kaydettirmek istiyorum. şu an imei numarası sony ericsson ait bir telefon. birde tabi root atılmış. hangi işlemlerden geçmişse o işlemleri geriye alıp telefonu eski haline getirmek istiyorum. adamı zaten şikayet ettim eğer adalet varsa hakkından gelirler. yani telefonu bozmama gerek kalmadı.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    işine yararsa şöyle birşey var: http://yesilcin.com/index.php?topic=8630.0

Benzer Başlıklar

1. Samsung Galaxy Mini Vs Galaxy Fit
    tuningclub tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 08.05.2014, 15:46
  2. Galaxy Gio aldım Root nedir?
    tryer tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 30
    Son Mesaj: 17.11.2012, 20:18
  3. Nokia 500 galaxy y galaxy gio kullanan varmı ?
    AmIEviL tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 01.09.2012, 00:40
  4. Galaxy S(i9000) Mi?Galaxy S Plus(i9001) Mı?Yoksa Galaxy sL(i9003) mi??
    Marsis tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 18.04.2012, 17:38
  5. Reset Atma ve Format Atma Ekranı
    wanted78 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 29.04.2010, 17:04

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz