7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Avea Jet Modem Bilgilendirme Mesajı

Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce avea jet modem aldım 4 gb 19 Tl dediler geçerseniz 10 tl ye 2 gb hattınıza tanımlanır bittiginde internet hızı 1kb düşer fatura durur dediler her neyse ikinci ayım bana bugün bi mesaj geldi ''Paketsiz İnternet Kullanımı Yapmaktasınız Faturanızı kontrol altında tutmak ve Fatura sürprizi yaşamamak için 12 tl ye 250 mb alın diye 5555 e ''INTERNET'' Yazıp mesaj attım 0 mb kullanım hakkınız kalmıştır diyor Yani korkum ay sonu kol gibi faturayı dayamasın bu herifler bana taahütname ne diyor bunlar ne mesaj gönderiyor anlamadım Anlayan varsa bilgilendirsin Şimdiden Teşekür Ederim.

Mesaj cep telefonuna mı geldi, 3G modeminemi ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: oasman Mesajı Görüntüle
    Mesaj cep telefonuna mı geldi, 3G modeminemi ?
    Modeme geldi Kardeşim

Modemdeki sim kartının numarası altında Avea'nın web sitesinde üyelik aç ve oradan abonelik işlemlerini yapabilirsin ve de konrol edebilirsin. Veya bayii'ye gidip oradan sorgulatabilirsin. Teknik bir hata olmuştur sanırım. Müşteri hizmetlerinide arayabilirsin, bir kaç dakika içinde, varsa bir hata, düzeltebiliyorlar genelde.

Modemdeki sim kartının numarası altında Avea'nın web sitesinde üyelik aç ve oradan abonelik işlemlerini yapabilirsin ve de konrol edebilirsin. Veya bayii'ye gidip oradan sorgulatabilirsin. Teknik bir hata olmuştur sanırım. Müşteri hizmetlerinide arayabilirsin, bir kaç dakika içinde, varsa bir hata, düzeltebiliyorlar genelde.
    Kardeşim bu üyelik paralımı bide link atarsan sevinirim. Bu arada müşteri hizmetlerini on kere aradım sekreter konuşup duruyo orada ki personele bağlamıyorlar paketim yok 8 tl kontörüm gitti canım burnumda bu nasıl bi hat nasıl bi hizmettir bu anlayamadım
    En son brain123 tarafından düzenlenmiştir: 27.01.2014 23:28

Google den Avea diye ara ve Avea anasayfasına gir. Sim kartı senin adına kayıtlıysa, sorunsuz ve ücretsiz üye olabilirsin. Kendi hattın ile ilgili tüm bilgileri seçip görüntüleyebilirsin. Her böyle durumlarda olduğu gibi mail adresine bir aktivasyon mail'i gönderiyorlar.

(Hat modem için özel olduğundan dolayı bir teknik engel olursa, Avea yetkili bayii'sinden kayıt için bir özel numara alman gerekebilir. )
    En son oasman tarafından düzenlenmiştir: 27.01.2014 23:42

Google den Avea diye ara ve Avea anasayfasına gir. Sim kartı senin adına kayıtlıysa, sorunsuz ve ücretsiz üye olabilirsin. Kendi hattın ile ilgili tüm bilgileri seçip görüntüleyebilirsin. Her böyle durumlarda olduğu gibi mail adresine bir aktivasyon mail'i gönderiyorlar.

(Hat modem için özel olduğundan dolayı bir teknik engel olursa, Avea yetkili bayii'sinden kayıt için bir özel numara alman gerekebilir. )
    Üye olmaya gerek kalmadı avea bayisine gittim bu sabah telefonumu adama verdim ben düşüremiyorum sen ara dedim yanımda müşteri hizmetlerini arayıp personele bağlandı konuşup sorunu halletim teşekkürler birader yardımın için.
    En son brain123 tarafından düzenlenmiştir: 28.01.2014 14:36

Benzer Başlıklar

1. Avea 3g Modem 3g- 3.5 g sorunu
    bakkal77 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 15.11.2012, 21:57
  2. avea jet modem hk
    kilicaslan3873 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 28.05.2012, 11:58
  3. avea jet modem hk.
    kilicaslan3873 tarafından Donanım forumunda