10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Android Cahili

S.a arkadaşlar 1 yıldır android kullanıyorum . Herkes root yaptın mı felan diyor . Çevreden duyduğum Root rom custom rom ayarları bunlar nedir ?

http://www.pcnet.com.tr/forum/mobil-...oot-nedir.html

kardeş bende bilmiyordum yukarıdaki linke bakarsan bir arkadaşımız cevapladı...

bakmaya üşendiysen () root android işletim sisteminin kök dosyalarına erişim verme işlemidir. mesela bir oyun çalışmak için root atılmasını istiyor. işte o oyunun yayımcısı eğer güvenilir değil dolandırıcı ise telefonunun her yerine ve her şeyine ulaşabilir. root BENİM kesinlikle yapılmasını önermediğim işlemdir. fakat sen bilirsin telefon senin...
    İşlemci :Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz (4 CPUs)~ 3.2GHz - Ram:8GB - Sistem:Windows 8 Single Language 64-bit - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630
    Mozilla Firefox
    , Windows 8.1 , Android 4.0.4 Kullanır

Root işlemini yapmam lazım ama yanlış sonuçlar meydana geliyomuş biraz ondan tırsıyorum .

4. Varsayılan

Burda son mesajımda custom room u belirtmiştim ama istersen detaya girebilirim.Ayrıca root u da anlatabilirim
    http://www.pcnet.com.tr/forum/mobil-aygitlar/324184-android-mi-windows-phone-mu.html

Root işlemini yapmam lazım ama yanlış sonuçlar meydana geliyomuş biraz ondan tırsıyorum .
    Yanlış sonuç dediğin brick denen olaydır sistem bozulduğundan çalışmaz Jtag ile çözümlenir ama kesin değil.
    En son kralvampir tarafından düzenlenmiştir: 02.02.2014 20:29

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: MCKKYTRK Mesajı Görüntüle
    http://www.pcnet.com.tr/forum/mobil-...oot-nedir.html

kardeş bende bilmiyordum yukarıdaki linke bakarsan bir arkadaşımız cevapladı...

bakmaya üşendiysen () root android işletim sisteminin kök dosyalarına erişim verme işlemidir. mesela bir oyun çalışmak için root atılmasını istiyor. işte o oyunun yayımcısı eğer güvenilir değil dolandırıcı ise telefonunun her yerine ve her şeyine ulaşabilir. root BENİM kesinlikle yapılmasını önermediğim işlemdir. fakat sen bilirsin telefon senin...
    Root u negatif yönde değerlendirmişsin.O izin isteyen programların izinlerini sınırlandırabiliyorsun sorun yok o yönde.Artı Yönleri:
    Performans artışı:Orjinalde firmaların tedbir olsun diye yaptıkları sınırlamayı kaldırabilirsin.
    Custom rom:Normal roma göre performansı artmıştır.Telefon arayüzünden tutun herşeyi renklendirebilirsiniz.
    Herşeyi bedava yapabilirsiniz.
    Root u yaparken sıkıntılı bir işlemdir yaptıktan sonra işini bilen bir kişiyseniz sıkıntı yok.Ayrıca garantiyi yakması yönüylede sevilmeye bilir.

kardeşim güvenli rootları nerden bulabilirim ?

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: frkyzn Mesajı Görüntüle
    kardeşim güvenli rootları nerden bulabilirim ?
    Güvenli root? cihaz?

bir yerde okumuştum root yaptığında telefonunu izlemine açmış gibi oluyormuş bi de güvenli root derken indirdirceğim dosyaların güvenli olması

bende lg p970 ıcs var ona nasıl root yapabilirim ?

Arkadaşlar ben uzun süre bu işelrle uğraştım döndüğüm yer tekrar stock rom oldu yani ilk haline döndüm en iyisi orjinal romdur hiç uğraşmayın.

Benzer Başlıklar

1. donananım cahili adamın dramı
    derbaran13 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 02.02.2014, 11:14
  2. 700-800 tl ye android tel--
    idris03 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 09.08.2013, 17:41
  3. Android Uygulaması (APK) Nedir? Android Uygulaması Nasıl Yüklenir
    siirlerefendisi tarafından Android forumunda
    Yanıt: 0