7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan E.ticaret sitesi arıyorum

Php ile hazır eticaret sitesi arıyorum. Tasarımı yapılmış ama üstünde değişiklik yapılabilir olsun. Lütfen öyle bir site biliyorsanız söyleyebilirmisizniz. Şimdiden teşekkürler.

oscommarce,opencart olabilir

3. Varsayılan

29 TL Hazır E Ticaret Sitesi Kurulumu internette e ticaret ile parakazanmak için büyük fırsat aylık 29 tl ye e ticaret sitesi kuruyoruz.Her şeyi hazır ürünler ekli bir gün içinde e ticaret sitenize sahip olarak internette en çok kazanç elde edebileceğiniz ve kendi online internet işinde patron olabileceğiniz bu fırsat sınırlı sayıda kişiye ve çok kısa bir süre için geçerlidir.Detaylar için Buraya

4. Varsayılan

Merhaba,

Asp.NET ile e-ticaret paketi almayı düşünürseniz herşey dahil uygun fiyatlı e-ticaret paketlerimiz mevcuttur. Özel IP, SSL, Sınırsız Trafik ve Alan ( TR lokasyonlu özel sunucu üzerinde ) , Günlük Yedekleme, Teknik Destek , Tema Desteği ve piyasada astronomik fiyatlara satılan bir çok özellik tamamı odyobilişim tarafından hazırlanan e-ticaret paketlerimiz içerisinde yer almaktadır. Ücretsiz bir script kullansanız bile bu ek masraflar kullanacağınız firmaların kalitesine göre ortalama 300 TL -600 TL aralığında olacaktır. Şu an 499 TL kdv dahil fiyatı ile bir WebNET Business paket alarak tüm bu özelliklere ayrıca 6 banka kartına tek sözleşme ile taksit yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bilgi için tıklayınız

Saygılarımızla

prestashop , opencart, wp ecommerce bunlar ücretsiz

veya bütcen varsa ben yazayım referans isterseniz; hediyefabrikasi.com, pazarci.com
    En son bysinem tarafından düzenlenmiştir: 28.01.2015 14:14

6. Varsayılan

Ideasoft altyapılı www.bbangel.com.tr e-ticaret sitemi satıyorum. Fiyatı 30.000 tldir. 5 senelik bayan modasına yönelik websitesidir. Sitenin tasarımı, altyapısı süperdir yalnız reklam yapacak bütçem yok. İlgilenirseniz 0532 705 41 10 telefonundan bana ulaşabilirsiniz.

İyi günler herkeze. Bunun için size www.niximera.com ' sitesini önerebilirim

Benzer Başlıklar

1. E-ticaret sitesi kurmak
    Intelligent tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 15.02.2014, 17:39
  2. e ticaret sitesi
    falez26 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.03.2013, 15:55
  3. Ticaret sitesi kurdum
    ozanylmz15 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2