10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan PC telefonu görmüyor !

Arkadaşlar pc ye telefonu takıyorum sadece telefonu şarj ediyor pc de hiçbir tepki yok telefonun bağlandığına dair aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak görünse yine birşeyler yapacam ama o da görünmüyor windows 8.1 kullanıyorum telefon galaxy ace ne yapabilirim 1 haftadır ​bunun için uğraşıyorum yardım edin

Telefonun (bağlantı) ayarlarından Smsung siev seç ve Samsung siev uygulamasını Samsung sitesinden indir.

kies olmasın o (= birde telefonun açma kapatma tuşuna basılı tutuğunda oradaki seçeneklerde data mode varsa onu on yap (=

kieside denedim olmadı data diye bi seçenekte yok ilk bağladığımda aygıtı yüklüyodu aslında ama benim işim çıktı bağlantıyı koparmak zorunda kaldım sonra tekrar bağladığımda aygıtı yüklemedi aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt yazıyordu bende aygıtı tekrar yüklesin diye aygıtı kaldır dedim deyiş o deyiş nerden bilecem böyle olacağını ya

5. Thumbs up Sorunun çözümü burada..

Telefon bilgisayara takılıyken Denetim masasına gir arama yerine donanım yaz aygıt yöneticisine gir Taşınabilir aygıtlardan kendi aygıtının üzerine sağ tıklayıp kaldır de daha sonra kabloyu çıkarıp yeniden tak düzelir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: manamana Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar pc ye telefonu takıyorum sadece telefonu şarj ediyor pc de hiçbir tepki yok telefonun bağlandığına dair aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak görünse yine birşeyler yapacam ama o da görünmüyor windows 8.1 kullanıyorum telefon galaxy ace ne yapabilirim 1 haftadır ​bunun için uğraşıyorum yardım edin
    Ben de galaxy ace kullanıyorum kısa bir süre önce bende de aynı sorun vardı. telefonu pcye bağladığım zaman şarj ediyor ama telefonu görmüyordu. Kullandığım usb girişi yerine diğer usb ye bağlayınca sorun düzeldi ilk başta aygıtın tanıyıp okuması uzun sürdü ama sonrakilerde aygırtı tanıması o kadar uzun sürmedi. Yani ben diğer usb girişine bağlayınca düzeldi. sizde deneyin bir isterseniz.

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: ernylcn97 Mesajı Görüntüle
    Telefon bilgisayara takılıyken Denetim masasına gir arama yerine donanım yaz aygıt yöneticisine gir Taşınabilir aygıtlardan kendi aygıtının üzerine sağ tıklayıp kaldır de daha sonra kabloyu çıkarıp yeniden tak düzelir.
    Bu kadar basit birşey nasıl aklıma gelmez diye kendime kızıp duruyorum,

sorunumu çözdün teşekkürler.

Ben de az önce bu sorunun cevabını arıyordum ve burda okuduğum yöntemler işe yaramadı. Sonra el yordamı buldum ve sizinle paylaşmak için siteye üye oldum. Telefonu bilgisayara bağladığınızda sağ alt köşede usb işareti çıkıyor, ona tıkladığınızda ilk seçenek Aygıtları ve Yazıcıları Aç 2.seçenek aygıtı çıkar olacak. İlkini seçin. Aygıtlar açıldığında kendi telefonunuzu bulun ve üstüne sağ tıklayıp sorun gider seçeneğini seçin. Size güncel sürücüyü yükleyerek sağlıklı çalışmasını sağlıyor.

yeni anakartlar usb 3.0 ve 3.1 gen bilmem ne bilmem ne destekli. bu yüzden bazı telefonları tanımayabiliyor. bi soket tanımazsa yanındakine dewğil başka renkte olanına takın.

10. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: manamana Mesajı Görüntüle
    https://www.teknocard.com/bilgisayar-telefonu-gormuyor/

Benzer Başlıklar

1. pc telefonu görmüyor :@
    DanTeee tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.09.2013, 21:21
  2. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.08.2010, 14:00
  3. pc telefonu görmüyor
    exper1907 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 13.03.2010, 15:34