Sayfa 1 / 2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Unhappy Kilo Alamıyorum

boyum 183 kilom 52 ve hiç kilo alamıyorum ne yapmam lazım ? ne yesem ne içsem kilo alamıyorum çok halsizim !

ben vermenin sen almanın peşindesin sana tek tavsiyem bir diyetisyene görün sağlık bu sonuçta (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    ben vermenin sen almanın peşindesin sana tek tavsiyem bir diyetisyene görün sağlık bu sonuçta (=
    bir kere gittim bir liste verdi bana ama işe yaramadı metobolizmam çok hızlıymış :/

Kural olarak, verdiğin enerji aldığın enerjiden çok ise kilo verirsin az ise kilo alırsın. Yani mevcut yaşam şeklini değiştireceksin. Öğünlerini ve porsiyonlarını arttırman gerek. Günde 1 kez maden suyu içmeni tavsiye ederim.
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

oo yemediğim şey yokki dün oruç açtım annem 3 tepsi pide yapmış 2tepsi kendim mideye indirdim üstüne de 6 yada 7 tane şeker pare tatlısı yedim ama nafile temin ölçümdüm 52 kilo 300 gram mım hep aynı kilo 52 kilo 300 gram

Dediğim gibi yaşam şeklini değiştirmen gerek. Daha az hareket etmen gerek. Örn. elektirikli motosiklet, araba vb. edin. Yürüyüşü azaltman gerek ve dediğim gibi günde 1 kez maden suyu iç.
    Google , Microsoft, Apple, Facebook vb. tekel politikaları olan firmalara karşı durur ve

Firefox (Yandex), Joomla, PARDUS, Ubuntu, Samsung kullanır.

maden suyu ne işe yarar faydaları neler ?

kardeş bana kızıcaksın ama bu metabolizma lafları bana hikaye geliyor.Allah muhafaza başka bi şeyin olmasın

Alıntı Orijinalini Gönderen: lik888 Mesajı Görüntüle
    bir kere gittim bir liste verdi bana ama işe yaramadı metobolizmam çok hızlıymış :/
    Vallahi aynı sorunu bende yaşıyorum. Çıta gibiyim.

Eğer SGK diyetisyenine giderseniz bir şey elde edemezsiniz. Özel bir diyetisyene gidip tahlillerinizi yaptırmanız lazım ve buna göre de size bir yol gösterebilir.

Benzer Başlıklar

1. kilo almak için ne yapabilirim
    fella880 tarafından Hayat, Evren ve Her Şey forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 16.03.2014, 19:10
  2. Kilo vermenin yolları.
    bordomavi61 tarafından Hayat, Evren ve Her Şey forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 31.05.2013, 11:25
  3. www.HerbalifeMarket.com | Kilo Kontrol ve İş Fırsatı
    Herbalifemarket tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 1