5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan acil yardım

arkadaşlar pc acılmıyor.ekran simsıyah.ben vurunca anca açılıyor.laptop 6 yıllık,mİladı mı doldu acaba?ekran kartımı gıtti?hemen servıse ver demeyın.engellıyım ulasım cok zor.tşk

Bir temassızlık var bir yerlerde. bozulmuş olsa, vurduğundada bozuk kalır. Vurmak, diskin sağlığı açısından biraz sakıncalı. Laptopun arkasını açabilirsen, Diski çıkarıp, yeniden tak. Aynısını ram modülleri için de yapabilirsin. Tabii önce Bataryayı sökmek ve de elektrik fişinide çekmek gerekiyor. Bir de anti statik yıldız tornavida gerekiyor. Bedende birikmiş elekrik yükü Ram modüllerine hasar verebilir.

neresine vurduğunuz çok önemli açıldıktan sonra kapanıyor mu? ne kadar kullanabiliyorsunuz?
    Bilgisayar ile ilgili her türlü soruyu ücretsizce sorup hızlıca cevap alabilirsiniz..
    www.bilgisayarsitesi.net

mausun kenarına vuruyorum acıldıktan sonra kapanmıyor.

bilgisayar çalışıyor ekran siyahken vurduğunda ekran geliyorsa kablolarla alakalı bir sorun gibi geldi. diğer türlü çalışan bilgisayara vurunca ram birden çalışıp ekran gelmez en azından yeniden başlatmanız gerekir. bir daha ki sefere vurduğunuz yerin tam noktasını belirleyip oraya güç uygulayın bakalım sonuç ne olacak. tüm bunların dışında maalesef servise gitmesi gerekmekte içi açılıp aosman'ın dediği gibi temassızlık giderilmeli.
    Bilgisayar ile ilgili her türlü soruyu ücretsizce sorup hızlıca cevap alabilirsiniz..
    www.bilgisayarsitesi.net

Benzer Başlıklar

1. Acil yardım olur lütfen çok acil
    yardim2 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.08.2011, 23:41
  2. Acil yardım lütfen cok acil 10 gündür devam ediyor..
    yakup38 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 27.06.2011, 05:04
  3. SM BUS DENETLEYİCİSİ ve çipset acil yardım çok acil
    sea94 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 26
    Son Mesaj: 29.11.2010, 18:23
  4. C++ ile ilgili acil yardım//lütfen çok acil//
    YapayZeka tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 18.11.2010, 22:34
  5. Rapidshare premium acil yardım... çok acil