9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan asus zenfone ?

selamlar
    arkadaşlar benim telefonum baya eskidi suan elimde samsung galaxy y 5360 var kaç senedir kullanıyorum eskimesine rağmen benim işimi görüyor ama ekran boyutuyla android sürümü yüzünden sıkıntılar çekiyorum
    araştırdım uygun fiyata asus zenfone 5 ve 6 hoşuma gitti
    benim için batarya önemli zenfone 6 da 3300 mah batarya var fakat ekranı büyük gibi zenfone 5 teyse ekran boyutu çok iyi fakat bataryası hakkında kötü yorumlar var çabuk bittiği söyleniyor sizce hangisini tercih etmeliyim yada önerebileceğiniz bu fiyat aralıklarında başka bir telefon varmı

teşekkür ederim
    En son crist tarafından düzenlenmiştir: 02.11.2014 23:26

2100 mAh pil 5 inçlik bir telefonda 1 günü rahat kurtarır diye düşünüyorum. Ayrıca pil ömrüne ne kadar oyun oynadığınız, ekran parlaklığınızın seviyesi, wi-fi'ın ne kadar süre açık kaldığı ya da telefonda ne kadar süre konuştuğunuza göre değişiklik gösterir. Sürekli oyun oynayan, her an wifi bağlantısı açık olmayan biri iseniz çok rahat 1 günü kurtarır hatta 2. günü çıkarabilir.

Son olarak kişisel yorumumu yapmak istersem; tek elle kullanım ve şık görünüm açısından 5 inç çok ideal. Elinizde kocaman bir phablet iticiliği tutmayın derim. Bu fiyata bulabileceğiniz en iyi malzeme+tasarım ve donanımı sağlayan bir modeldir Asus Zenfone 5 ama farklı öneriler isterseniz sunabiliriz.
    En son AderAndro tarafından düzenlenmiştir: 03.11.2014 01:09

zenfone 5 benimde ilgimi çekiyor fakat elimdeki s3 mini daha uzun süre işimi göreceği ve israfı sevmediğim için almayacağım.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Numara1 Mesajı Görüntüle
    Elinizde kocaman bir tablet iticiliği tutmayın derim.
    geçenlerde ufak tefek bi bayan gördüm telefonla konuşarak yürüyordu. elindeki telefon kafasından büyüktü

bi aralar telefonun ne kadar küçükse o kadar iyi ve yeni nesil fikrini milletin kafasına kazıyarak dünyanın parasını kazanmışlardı şimdide ne kadar büyükse o kadar iyi ve yeniyi. milleti anlamıyorum çevremde asgari ücretle çalışıp s4 - note3 ü olanlar var. işin garibi her yeni model çıktığında telefon değiştiriyorlar.

2100 mAh pil 5 inçlik bir telefonda 1 günü rahat kurtarır diye düşünüyorum. Ayrıca pil ömrüne ne kadar oyun oynadığınız, ekran parlaklığınızın seviyesi, wi-fi'ın ne kadar süre açık kaldığı ya da telefonda ne kadar süre konuştuğunuza göre değişiklik gösterir. Sürekli oyun oynayan, her an wifi bağlantısı açık olmayan biri iseniz çok rahat 1 günü kurtarır hatta 2. günü çıkarabilir.

Son olarak kişisel yorumumu yapmak istersem; tek elle kullanım ve şık görünüm açısından 5 inç çok ideal. Elinizde kocaman bir phablet iticiliği tutmayın derim. Bu fiyata bulabileceğiniz en iyi malzeme+tasarım ve donanımı sağlayan bir modeldir Asus Zenfone 5 ama farklı öneriler isterseniz sunabiliriz.
    haklsısınız benimde çok hoşuma gitti asus zenfone 5 in görünümü fiyatıda uygun ama beni tek düşündüren bataryası hakkında
    çoğu kişi android sürümünü 4.4 yaptıktan sonra telefonun bataryasının çabuk bittiğini söylüyorlar
    eğer dedikleri gibiyse şarj eden taşınabilir cihazlardan almayı düşünüyorum

peki bana bu fiyatlarda önerebileceğiniz başka telefonlar varmı?

hakikaten zenfone benimde hoşum a gidiyor güzel birtelefona benziyor kullanan bir arkadaş varsa yardımcı olsun inşallah yaza bende alırım
    Windows 7 sever
    amd fx6300,gtx760 256bit 2gb,hilevel16gb ram
    ,gigabyte 990fxa ud3,hp pavilion 23xi,windows7 ultimate64 bit

Alıntı Orijinalini Gönderen: crist Mesajı Görüntüle
    haklsısınız benimde çok hoşuma gitti asus zenfone 5 in görünümü fiyatıda uygun ama beni tek düşündüren bataryası hakkında
    çoğu kişi android sürümünü 4.4 yaptıktan sonra telefonun bataryasının çabuk bittiğini söylüyorlar
    eğer dedikleri gibiyse şarj eden taşınabilir cihazlardan almayı düşünüyorum

peki bana bu fiyatlarda önerebileceğiniz başka telefonlar varmı?
    Ben standart kullanımda o cihazın 1 günü çıkartabileceğini düşünüyorum. İnternette batarya hakkında yapılan yorumlara pek fazla aldanmayın, herkesin telefonda geçirdiği zaman ve kullanım alışkanlıkları farklı. Ayrıca cihaza sadece batarya olarak bakmayın, uzun süreli kullanım ve güncelleme açısından da Zenfone kendi fiyat kategorisindeki rakiplerden daha üstün. Örneğin 700 lira vereceğiniz birçok telefon büyük ihtimal birlikte halihazırda geldiği işletim sistemi modeli ile kalacakken Zenfone Android 5.0 Lollipop'a güncellenecek.

Benim size önerebileceğim tek telefon eğer ki senelik telefon değiştiren biri iseniz Casper via v5 olurdu. Zenfone'dan tek artısı metal çerçeveli oluşu. Bunun dışında pili de dahil (2000 mAh) birçok özelliği ile gerisinde.

Bana soracak olursanız Zenfone'u düşünerek iyi bir tercih yapmışsınız.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    bi aralar telefonun ne kadar küçükse o kadar iyi ve yeni nesil fikrini milletin kafasına kazıyarak dünyanın parasını kazanmışlardı şimdide ne kadar büyükse o kadar iyi ve yeniyi. milleti anlamıyorum çevremde asgari ücretle çalışıp s4 - note3 ü olanlar var. işin garibi her yeni model çıktığında telefon değiştiriyorlar.
    Tüketim çılgınlığına kapılmışlar, büyük bir üzüntü ile izliyorum. Benim arkadaşımda 1 yıldır telefon bakıyor, kendisinin isteklerini dinledim ve ona uygun 600 - 800 lira civarında birçok farklı model önerdim. Lise öğrencisiyiz kantinden gidip simit almaya paramız yok ama adam iPhone 5S ile geldi okula. Mesajlaşma, fotoğraf çekme ve 2-3 tane basit grafikli oyun dışında telefonda yaptığı bir iş yok. ''Benim önerdiğim 600 liralık telefonda 2.500 TL verdiğin iPhone'un her yaptığını yapıyor'' dediğimde ise bana cevabı ''apple bu yua, elma logosu yeter'' gibi saçma sapan 'fan' lafları etti.
    En son AderAndro tarafından düzenlenmiştir: 04.11.2014 00:18

Ben standart kullanımda o cihazın 1 günü çıkartabileceğini düşünüyorum. İnternette batarya hakkında yapılan yorumlara pek fazla aldanmayın, herkesin telefonda geçirdiği zaman ve kullanım alışkanlıkları farklı. Ayrıca cihaza sadece batarya olarak bakmayın, uzun süreli kullanım ve güncelleme açısından da Zenfone kendi fiyat kategorisindeki rakiplerden daha üstün. Örneğin 700 lira vereceğiniz birçok telefon büyük ihtimal birlikte halihazırda geldiği işletim sistemi modeli ile kalacakken Zenfone Android 5.0 Lollipop'a güncellenecek.

Benim size önerebileceğim tek telefon eğer ki senelik telefon değiştiren biri iseniz Casper via v5 olurdu. Zenfone'dan tek artısı metal çerçeveli oluşu. Bunun dışında pili de dahil (2000 mAh) birçok özelliği ile gerisinde.

Bana soracak olursanız Zenfone'u düşünerek iyi bir tercih yapmışsınız.

Tüketim çılgınlığına kapılmışlar, büyük bir üzüntü ile izliyorum. Benim arkadaşımda 1 yıldır telefon bakıyor, kendisinin isteklerini dinledim ve ona uygun 600 - 800 lira civarında birçok farklı model önerdim. Lise öğrencisiyiz kantinden gidip simit almaya paramız yok ama adam iPhone 5S ile geldi okula. Mesajlaşma, fotoğraf çekme ve 2-3 tane basit grafikli oyun dışında telefonda yaptığı bir iş yok. ''Benim önerdiğim 600 liralık telefonda 2.500 TL verdiğin iPhone'un her yaptığını yapıyor'' dediğimde ise bana cevabı ''apple bu yua, elma logosu yeter'' gibi saçma sapan 'fan' lafları etti.
    zenfone a android 5 geleceğini bilmiyordum ? çok iyi oldu benim için teşekkürler

ben 1 telefonu en az 3 4 sene kullanırım 5360 ım 4 senedir kullanıyorum ekranı biraz büyük işletim sistemi de android 4 olsaydı hayla kullanmya devam ederdim
    asus zenfone tam aradığım telefon yardımınız için çok teşekkürler

Alıntı Orijinalini Gönderen: crist Mesajı Görüntüle
    zenfone a android 5 geleceğini bilmiyordum ? çok iyi oldu benim için teşekkürler

ben 1 telefonu en az 3 4 sene kullanırım 5360 ım 4 senedir kullanıyorum ekranı biraz büyük işletim sistemi de android 4 olsaydı hayla kullanmya devam ederdim
    asus zenfone tam aradığım telefon yardımınız için çok teşekkürler
    En erken Nisan 2015 gibi Asus Zenfone cihazların Android 5.0 güncellemesi alması bekleniyor. Tarih kesin değil ama telefonların Android 5 L'ye güncelleneceği Asus tarafından doğrulandı.

Telefonunuz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

En erken Nisan 2015 gibi Asus Zenfone cihazların Android 5.0 güncellemesi alması bekleniyor. Tarih kesin değil ama telefonların Android 5 L'ye güncelleneceği Asus tarafından doğrulandı.

Telefonunuz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
    teşekkürler

Benzer Başlıklar

1. ASUS HD7970 VE ASUS HD7950 Arasında Çok Fark Var Mıdır?
    azuerk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 30
    Son Mesaj: 18.07.2012, 18:56
  2. ASUS TA982 350W ATX kasa ve asus p5kpl-am anakartı uyumu
    may_muncuk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.01.2009, 19:21
  3. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.11.2008, 01:01
  4. ASUS - M2N32-SLI DELUXE WIRELESS EDITION yada ASUS M2 CROSSHAIR nForce590SLI SOKET 94
    U571 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.08.2007, 15:43

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •