2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Exclamation Mint Yüklü Olan Bölümdeki Dosyalarıma Erişemiyorum

Merhabalar,
    Uzun bir süre önce bilgisayarıma format atıp HDD'mi iki ayrı parçaya bölmüştüm. Bunlardan birine Linux Mint kurup diğerini depolama için kullanmaya başlamıştım. Daha sonra veri depoladığım kısmı boşaltıp diskin o bölümüne W7 kurdum. Kurulumdan sonra Mint yüklü bölümünü formatından dolayı hiç bir şekilde görüntüleyemedim ve bilgisayarın o sistemden başlamasını sağlayamadım. Aklıma daha sonra Linux'u Live CD olarak kullanıp diskin bütün parçalarını görüntülemek geldi. Fakat klasörleri bile kısmen görüntüleyebiliyorum. Dosyalara erişim vermiyor. Hem kullanıcıya hem de root a şifre adamıştım. fakat Live CD'de terminalde diskte yüklü olan sisteme erişemedim. (Windows hiç bir şekilde görüntüleyemiyor)
    Mint yüklü olan sistemi nasıl başlatacağım veya Live CD kullanarak nasıl erişebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim hepinize kolay gelsin. Teşekkürler.
    Packard Bell TS11HR-703TK; Intel Core i7 2630QM 6MB L3 Cache 2.00 GHz Turbo Boost 2.93 GHz, 8GB DDR3 RAM, nVidia GeForce GT540M 2GB, 500GB HDD 5400 Rpm, USB3.0, Bluetooth 3.0

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Windows üzerinden: Bu linkten EasyBCD'yi indirin, Add New Entry bölümünde Linux/BSD sekmesinde (GRUB/GRUB 2) gerekli düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Live CD ile: Bu linkten yararlanabilir veya google'da GRUB ve GRUB 2 hakkında kısa bir araştırma ile daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 10
    Son Mesaj: 11.10.2012, 21:51
  2. yüklü olmayan ama açık olan güvenlik duvarı
    burakk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.06.2008, 10:54
  3. yüklü olan programlarda sorun
    typhoon tarafından Yazılım forumunda
    Son Mesaj: 19.11.2006, 20:49
  4. Nokia6630'da yüklü olan n-gage oyunu nasıl silinir?
    ucahmetuc tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 11.04.2005, 20:31
  5. Bilgisayarında Colin McRae Rally 2004 yüklü olan varmı
    blackboy_cyk tarafından Oyunlar forumunda
    Son Mesaj: 08.03.2005, 18:34

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz