9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    Herhangi bir yer

Varsayılan Explorer giriş sayfası key-u.com nasıl kalkar?

İyi akşamlar.Kardeşim in leptopun daWindows 8.1 yüklü.İnternet Explorer sayfasını bir türlü değiştiremiyoruz.Malware ile taradık,avwcleaner diye bir prog. ile de taradık.Yinede değiştiremedik.İnternet Explorer 11 kurulu.Seçeneklerden ana sayfasını değiştiriyorum.Sonra kapatıp açınca;tekrardan key-u.com diye bir sayfası açılıyor.Ne yapabilirim....

2. Varsayılan

Bu makele işine yarar kardeşim

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    Herhangi bir yer

İşte sorun da burada başlıyor.Her yolu denedim.Makalede yazılanı da denemiştim.Orada zaten yazmıyor bu site.Kayıt defterini de açtım.Explorer kısımda main denen bir şey var.Sağ tarafta bu giriş sayfasını da sildim.Ama kapatıp açınca yine aynısı oluyor.Acaba kaldırıp tekrar kursam düzelir mi???Olursa nasıl kaldıracağım ki????Prog.ekle de yok...Güncelleştirmeleri göster diyorum.Orada da yok???

4. Varsayılan

default search filan var onlarıda düzelttin mi

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    Herhangi bir yer

Öyle bir şey yok....Şimdi kayıt defterini tekrar açtım,yine var..Siliyorum ama dediğim gibikapatıp açınca değişen bir şey yok..Malware ile yine tarattım ama yine değişen bir şey olmuyor.

şunu dene ccleanerla temizlik yapın başlangıçta açılan uygulamaları denetleyin key-u.com ile ilgili bir şey yada şüphe duyduğunuz bir şey varsa onay tikini kaldırın, ie 11-10 ne varsa kaldırın tekrardan temizlik yapın regedit den bul seçeneği ile key-u.com arayın bulduğunuz tüm anahtarları silinsistemi kapatıp açın tekrardan İe 11 kurun yada tüm bunları boş verip chrome geçiş yapın (=

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    Herhangi bir yer

Dediğinizi yaptım.Yani Cleanerden...Ama diğer dediğinizi anlamadım.Exploreri tekrardan kaldırıp kurmayı öneriyorsunuz.İe 11 kalkmıyor.Videolar Explorer de güzel izleniyor diye tercih ediyoruz.Yoksa çok ağır zaten..

Seçeneklerden gırıs sayfanı degıstır.
    Masaustundekı kısayolu sıl
    ınternetexplorer klasöründen yenı kısayol olustur
    Asus H110M-D-İntel İ3 6098P-8 gb Gskill aegis ddr4 2133 mhz-Frisby FC-s6040B-Kinston hyperX 3K 120gb-Ocz 240 gb trion 150-Acer X233h

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    Herhangi bir yer

Sonunda yapabildim.Bu windows yeni sürümü tuhaf geldiği için bana...Sistem geri yükleme ve Yet cleaner diye bir prog.ile kurtuldum...

Benzer Başlıklar

1. internet explorer giriş sayfası
    ByehecgeD tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 04.09.2011, 13:53
  2. Giriş Sayfası değil ama Giriş Sayfası olarak açılıyor. Bunu nasıl engellerim?
    hamsiköylü tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 15.03.2007, 13:50
  3. İnternet Explorer Giriş Sayfası gri nasıl değiştirebilirim ?
    ChatLacK tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 30.07.2005, 11:10
  4. Explorer Giriş Sayfası Sorunu
    phonemen tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 03.12.2004, 16:41
  5. Explorer Giriş Sayfası
    tan_vedat tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 14.07.2004, 15:33

Gönderim İzinleri