2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
  1. Exclamation FIFA 14 Oyuncu Kariyeri Modunda Menajerin Çok Fazla Oyuncu Satması Hakkında Yardım!!!

FIFA 14 PSG'de oyuncu kariyeri açtım sol kanat (LM) pozisyonunda oynayan bir futbolcu yarattım. Neyse oyuna başladım, sezon başlangıcı transferi başladı falan sonra bana kiralama teklifi geldi ben de teklifi kabul ettim sonra sezon bitene kadar oynadım, bayaa bir geliştim. Sonra PSG'ye geri döndüm. Daha sonra takımın kadrosuna bir baktım en iyi kalecilerden olan Sirigu satılmış yerine genç bir yedek kaleciyi ilk 11 e dahil etmiş, Thiago Silva satılmış (Dünyanın En İyi Stoperlerinden). Abi noldu kıtlık mı var? Çok zengin bir kulüpsün, takımını geliştireceğine güçsüzleştiriyorsun, niye sattın takımın kilit oyucularını? Sonra sezon arası transferde de takımın en iyi oyuncularından Cavani, Pastore ve Matuidi yi satmış takım da yıldız oyuncular azaldı en iyi oyunculardan Ibrahimovic, Lavezzi ve Lucas fln kaldı. Takımın gücü baya bir düştü orta saha falan hep güçsüz oyunculara kaldı. Defans desen zaten berbat olmuş. Yerine takıma başka güçlü, kaliteli yıldız oyuncular getirse bari tamam diyeceğim. PSG, PSG'lik ten çıktı. Bunu nasıl durdurabilirim sizin de başınıza geldi mi arkadaşlar. Ayarlardan falan düzeltebilir miyiz. Financial Strictness i de en düşüğüne getirmiştim oyuna başlarken daha ne yapayım? Bunun bir ayarı var mı arkadaşlar veya ben de mi bir yanlış var? Nasıl düzeltilir bu sorun gerekirse oyuna yeniden başlarım. Oyunun yapay zekası bu kadar gerizekalı olamaz herhalde. Transferleri daha da katı yapabilir miyiz? Bilenler lütfen yardım etsin!!!!!

Önceden de olmuştu böyle ama artık dayanamadım yuh dedim.

2. Varsayılan

Güncel.....

Benzer Başlıklar

1. fifa manager12 de oyuncu(quresma,simao,fernanades) çıkmıyor
    muhammetipli_1989 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.06.2012, 19:48
  2. fifa 12 de oyuncu(quresma,simao,fernanades) çıkmıyor
    muhammetipli_1989 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.06.2012, 19:18
  3. Fifa 2005 Oyuncu Sorunu