4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan YAVAŞ TELEFON ve OYUN İLERLEMESİ

Arkadaşlar merhaba;

Aslında birkaç sorum var. Son günlerde telefon biraz yavaş çalışmaya başladı. Ben de daha önce de yaptığım gibi fabrika ayarlarına sıfırlayacağım. Acaba işe yarar mı? Telefonumu yaklaşık 3 sene önce almıştım. Yoksa telefonu mu değiştirmeliyim? 2. sorum da şu: Eğer fabrika ayarlarına sıfırlarsam telefonumdaki bir oyundaki ilerlemelerimi bilgisayara vb. kaydederek daha sonra o ilerlemeleri telefona yükleyip oyuna kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Yoksa ilerlemeyi kaybetmemek için başka bir şey mi yapmalıyım?

Telefonunu eğer hiç sıfırlamadıysan sıfırlamak iyi gelecektir.Oyundaki ilerlemelerini google oyunlar ile oyunu senkronize ederek kaydedebilirsin fakat oyun google play oyunlarla senkronize olmuyorsa işin zor.Bu durumda titanium beckup kullanman gerekecek fakat bu root iziniyle çalışan bir uygulama yani telefonu rootlaman gerekecek.

Öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ederim;

Telefonu daha önce 1 veya 2 kez sıfırlamıştım. Bir daha sıfırlasam hızlanır mı? Eğer hızlanır dersen sıfırlayacağım. Rootlu yapmak istemiyorum google play oyunlarla senkronize etmeyi deneyeceğim.

Uzın zamandır sıfırlamadıysan telefon şişmiştir sıfırlayınca hızlanması gerekir.Ama çok önemli skorların varsa sıfırlamayabilirsin sana kalmış.

Benzer Başlıklar

1. Oyun Menüleri Vista'da Yavaş
    sere tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 31.08.2009, 00:08
  2. iyi sistem oyun yavaş neden acaba :(
    volkovich tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 27.04.2009, 19:13
  3. Telefon için oyun nasıl yapılır?
    Multiplexer tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.05.2007, 19:08
  4. CepTR.com | Ücretsiz cep telefon,melodi,oyun ve dahası..
    iLtaweb tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 09.08.2006, 12:27
  5. telefon menüleri yavaş
    telo tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 19.10.2004, 11:39

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz