1 sonuçtan 1 - 1 arası sonuçlar
  1. Varsayılan General Mobile 4G Android 1 Şarj ve Wifi sorunu

Selam arkadaşlar

dün gm 4g android 1 telefonunu aldım 2 sorun ile karşılaştım bunlardan birisi şarj kafamı karıştırdı 6 saat takılı kalmasına rağmen %50 doldu.Okula gittiğim zaman gün içerisinde %70,%64,%62 bu gibi yüzdeler gösterdi inip çıktı.2. sorunum ise wifi arada sırada wifi simgesinin üstünde ünlem işareti çıkıyor bunun dışında modemimden 1 metre uzaklaştırdığım zaman hemen wifi bağlantısı kopuyor başka ağlara bağlanamıyorum çok yakın olması gerekiyor bunların nedenleri neler acaba yardımcı olabilir misiniz Yakın zamanda göstermeye gideceğim.

aynı telefonu ben de kullanıyorum 1-2 hafta önce aldım bahsettiğin wife sorununu sadece evdeyken ben de yaşıyorum. Bendeki sorun tam emin değilim ama şundan dolayı olmuş olabilir. Üst komşum ile ortak internet kullanıyoruz ve onda internet bağlantısı zayıf olduğundan dolayı access point aldım ve onun evinde kurdum ama kurarken modemin ara yüzüne benim telefondan girdim ve oradan ayarları yaptım , sonra bahsettiğin wife sorunu bende de olmaya başladı telefondan bağlantı full görünüyor ama arada bir ünlem işareti çıkıyor, telefon wifi sini kapatıp açıyorum düzeliyor. Henüz tam araştırmadım sorunun neyden kaynaklandığını. Bunun dışında telefondan çok memnunum

Bu arada telefonu vatan bilgisayardan 760 TL ye almıştım şimdi baktım 749 TL ye düşmüş keşkem biraz daha bekleseydim

http://www.vatanbilgisayar.com/gener...fon-siyah.html

Benzer Başlıklar

1. General Mobile Discoveri Sim Kart Sorunu
    kaleargon tarafından General Mobile Telefonlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 26.09.2015, 02:44
  2. General Mobile Android One Kolay Kullanım Videoları
    GeneralMobile tarafından General Mobile Telefonlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 06.08.2015, 19:52
  3. General mobile discovery e android 4.3 gözüktü gibi
    kralvampir tarafından General Mobile Telefonlar forumunda