4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Hangi Televizyonu Alsam

Arkadaşlar, eşim dizi filim, ben ise daha çok spor kanallarını seviyorum, bu nedenle çalışma odama ayrı bir televizyon almayı düşünüyorum,
    Televizyon satıcılarının vitrinlerinde gördüğüm Full HD televizyonların görüntüleri sanki çok farklı ve çok net, bende odam için 70 veya 80 cm lik vitrinlerdeki görüntü kalitesinde televizyon almak istiyorum, bana tavsiyeniz ne olur.
    Hangi marka ve özellikleri ne olmalı.
    Bir diğer yardımınızı istediğim konu ise, evimde kullandığım uydu cıhazı NextStar YE 18000 HDCX bu cıhazla şu anda HD yayınları izleyebiliyorum ancak alacağım televizyon için bu cıhaz yeteli olurmu.? Daha net bir görüntü için yeni bir cıhaz ve farklı elembi gereklimi ?
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Varsayılan

Yorum Yazan olsaydı şaşardım ):

hangı tv yı alman konusunda önerı yapamam ama şunu söyleyım o vıtrınlerde oynayan goruntulere çok fazla ınanma onlar çok farklı kameralar tarafından çekiliyp hazırlanıyor

misal g2 almıstım ıcınde 2 tane hazır vıdeo vardı ben hayatımda o kadar net canlı kalıtelı vıdeolar gormedım aynı vıdeoyu netten buldum aralarında %100 fark var dıyebılırım

yanı o vıdeolar ekran kalıtelerını gosterırken aldatmaca onlara ınanma derım

ama marka olarak lg tavsıye ederim yine

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Kuralsiz111 Mesajı Görüntüle
    hangı tv yı alman konusunda önerı yapamam ama şunu söyleyım o vıtrınlerde oynayan goruntulere çok fazla ınanma onlar çok farklı kameralar tarafından çekiliyp hazırlanıyor

misal g2 almıstım ıcınde 2 tane hazır vıdeo vardı ben hayatımda o kadar net canlı kalıtelı vıdeolar gormedım aynı vıdeoyu netten buldum aralarında %100 fark var dıyebılırım

yanı o vıdeolar ekran kalıtelerını gosterırken aldatmaca onlara ınanma derım

ama marka olarak lg tavsıye ederim yine

Aslında o kadar doğru söylüyorsun ki, sanırım senin önerdiğin şekilde davranacağım,
    Çok teşekkürler dostum.
    En son refikilhan tarafından düzenlenmiştir: 06.10.2015 18:10

Benzer Başlıklar

1. Hangi laptopu alsam?
    seyolast tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.05.2013, 03:06
  2. Hangi laptopu alsam ?
    ozmocarbon tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 27.05.2013, 05:47
  3. mini notebook almak istiyorum, acaba hangi markanın hangi modelini alsam?
    eczmerve tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 21.01.2009, 02:05
  4. Hangi Webcam'i alsam??
    atmaca27 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 31.10.2006, 16:17
  5. Hangi Firmanın Domainini Alsam
    Private tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 23
    Son Mesaj: 04.06.2005, 01:01

Gönderim İzinleri