Sayfa 1 / 2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Samsung galaxy j7 ilginç bir sorun

Arkadaşlar, bir aydır galaxy j7 kullanıyorum, dün başıma tuhaf bir olay geldi, telefonum varsayılan bildirim sesi ile çaldı, arayan kim diye baktım, bir arayan yok, acaba ben mesaj ayarlarına yanlışlıkla bu zil sesini mi koydum diye baktım, gelen bir mesajda yok, zaten mesaj bildirim sesi bende samsung ıslık melodisi olarak kayıtlı, bu olay dün 2 kez oldu, bilmiyorum bu gün yine tekrarlayacak mı ?
    belki ben yanlış bir şey yapmış olabilirim, sizce sebep ne olabilir, tahminlerinizi burada belirtirseniz kontrol ederek düzeltebilirim.
    Tahmin için yorumda bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

whatsapptan doğrulama istedin mi bu aralar yada biri yanlışlıkla senin numaranı verdi onaylamak için ((=

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    whatsapptan doğrulama istedin mi bu aralar yada biri yanlışlıkla senin numaranı verdi onaylamak için ((=
    Daha önce küçük bir Samsung 3G vardı akıllı telefonu bir aydır ilk kez kullanıyorum ne yapmamı önerirsin.

WA programı sms doğrulaması yapamadığında seni tanımsız(numaranın kendiside yok) bir numaradan arıyor ve şifreyi sana okuyor, kendim aynı hattı hem pcde hemde cepte tanımladığım için sıklıkla başıma gelen bir şey bu (BlueStacks) üstünde whatsapps çalıştırıyorum.

birde geçen bir şey denedim arkadaşın akıllısında kendi telefonumu aramadan google ın aygıt yöneticisi kimliği(hesap yöneticisi) ile arama yaptım yerini buldum telefonu kilitledim,istesem verileride silebiliyorum eğer senin kimlik bilgilerin başka birinde ise tanımlı hesap yöneticisi bilgilerin bir an önce şifre değiştir .
    En son AmbaSSadoR tarafından düzenlenmiştir: 30.11.2015 23:23

5. Varsayılan

WA programı sms doğrulaması yapamadığında seni tanımsız(numaranın kendiside yok) bir numaradan arıyor ve şifreyi sana okuyor, kendim aynı hattı hem pcde hemde cepte tanımladığım için sıklıkla başıma gelen bir şey bu (BlueStacks) üstünde whatsapps çalıştırıyorum.

birde geçen bir şey denedim arkadaşın akıllısında kendi telefonumu aramadan google ın aygıt yöneticisi kimliği(hesap yöneticisi) ile arama yaptım yerini buldum telefonu kilitledim,istesem verileride silebiliyorum eğer senin kimlik bilgilerin başka birinde ise tanımlı hesap yöneticisi bilgilerin bir an önce şifre değiştir .
    Değerli dostum, az önce whatsappı sildim yeniden yükledim , bana sms ile bir kot gönderdi ama ben bu kodu ne yapacağımı bilemiyorum, bu telefon çalmaları beni çıldırtacak

servis sağlayıcısı yada telefonun donanımında şüpheleniyorsan servise ver yada hangi hattı kullanıyorsan onlarla bir konuş.

7. Varsayılan

servis sağlayıcısı yada telefonun donanımında şüpheleniyorsan servise ver yada hangi hattı kullanıyorsan onlarla bir konuş.
    Şu anda saat 13.50 ve bu saata kadar herşey normal, telefonu resetleyince sanırım sorun kalmadı, Can arkadaşım, ilgin için çok ama çok teşekkür ediyorum. iyiki varsın.

rica ederim kardeşim ((=

9. Varsayılan

Arkadaşlar, sanırım bu telefonun birde doğum günü gibi hatırlatmalar sorunu var, bir önerisi olan varmı ?

yazılım güncelleme yaptın mı ?komple sistem yani android güncellemesi varsa yap bence ? benim kendi cihazım lenovo S90-A ilk aldığımda 4.4.3 tü hemen güncelleyip kendini 5.0.2 yaptı ((= daha da stabil oldu ((=

Benzer Başlıklar

1. Samsung Galaxy S4 Galeri Sorun.
    Fayos tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.05.2014, 06:39
  2. Samsung galaxy note 10.1 tablet klawye sorun
    Kaeser tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 22.06.2013, 19:35
  3. Samsung Galaxy Ace (S-5830) internet ayarları sorun
    sanysefa tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 4