Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 - 19 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Alıntı Orijinalini Gönderen: refikilhan Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar, sanırım bu telefonun birde doğum günü gibi hatırlatmalar sorunu var, bir önerisi olan varmı ?
    Takvimi açın, Ayarlar>Takvimler'de epostaların yanlarındaki tikleri kaldırın. Sonra da takviminize, epostalarınızdaki kişilerinizden eşitlemeyle gelen doğum günü vb hatırlatmaları/görevleri tek tek veya yıllık olarak silin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: DETONATOR Mesajı Görüntüle
    Takvimi açın, Ayarlar>Takvimler'de epostaların yanlarındaki tikleri kaldırın. Sonra da takviminize, epostalarınızdaki kişilerinizden eşitlemeyle gelen doğum günü vb hatırlatmaları/görevleri tek tek veya yıllık olarak silin.
    bu mudur .budur yahuu ((=

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    bu mudur .budur yahuu ((=
    Yazdıklarını aynen uyguladım fakat olmadığı gibi şimdide e-postalar kayboldu Bulamıyorum...

4. Varsayılan

S-Planlayıcı>DAHA>Takvimleri yönet Burada epostaları buldum, "Takvim" Bende S-Planlayıcı olarak geçiyor, burada gerekli tarihin üzerinden doğum günü veya başka bir etkinliği kurmayı az önce başardım, gerçi doğum günlerindeki eski kayıtlar silinmiyor, onlarda duruyor, ama ikinci bir etkinlik ekleyerek bu oldu, uyarıp uyarmadığını da denedim uyarıyor.

Birde öncekileri silebilseydim harika olacaktı fakat silinmiyor.

makine tarihini en uzak yıla al ağ günceleme saat tarih için onay işaretini kaldır sonra silmeyi dene ((=

6. Varsayılan

Butün sorunlarım için sen yetiştin, sağ ol can dostum, Doğum günleri için nasıl olsa ayni tarihlerde ben ayrıca alarm kurdum, her yıl tekrar etmesi içinde işaretledim, hiç kurcalamayacağım.

google hesap senkronu kapalı ise ondan dolayı takvim hatırlatıcıları görünmeyebilir ((=

Alıntı Orijinalini Gönderen: cengizce Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar selam,
    telefon hakkında ne düşünüyorsunuz fiyatlar baya pahalı bu en uygunu gibi geldi bana hem yanında hediyesi de var. bi iki sene beni idare eder gibi kullanan varsa aranızda yorum yapabilir mi http://www.vatanbilgisayar.com/samsu...i-telefon.html
    birde bu j7 lerde versiyon değişikliği olmuş 2016 serisin alın diyorlar bilgisi olan var mı bu konuda nedir bu

2015 iyle 2016 sının arasındaki farkları aşağıdaki linklerden görebilirsin. hızlıca baktım işlemcisi ile gpu su bir parça hızlanmış. birinde android 5 varken diğerinde 6 var bununda anlamı 2016 üretiminin adroid 7 güncellemesini alma olasılığı neredeyse kesin diğeri için belli olmaz muhtemelen 6.0.1 de kalır.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7-7185.php
    http://www.gsmarena.com/samsung_gala...2016)-7870.php

nasıl bi telefon olduğuna gelirsek tamamen ne için kullanacağına göre değişir. benchmark testlerine bakarsak fiyat/performans açısından normal kullanım için gayet yeterli. bi arkadaşta var ekran kalitesi sınıfına göre bence başarılı.

9. Varsayılan

ilk defa böyle sorunla karşılaştım

Benzer Başlıklar

1. Samsung Galaxy S4 Galeri Sorun.
    Fayos tarafından Samsung Telefonlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.05.2014, 06:39
  2. Samsung galaxy note 10.1 tablet klawye sorun
    Kaeser tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 22.06.2013, 19:35
  3. Samsung Galaxy Ace (S-5830) internet ayarları sorun